Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes, Babás Anyukák,...

Kisgyerekes, Babás Anyukák, Nektek milyen telefonotok van?

Figyelt kérdés

Vagyis az érdekel, hogy anyaként milyen telefont tudtok megengedni anyagilag.

Nagyon szeretnék egyet, ami sajnos 25000 ft. De azt látom, hogy minden gyeremekes ismerősömnek 40-50000 forintos telefonja van. Nekem , meg még egy csajnak , nekünk kettőnknek van ilyen agyon használt telefonja



2012. dec. 4. 13:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Én szerettem az érintőset, de amikor megszületett a fiam 2008-ban, rájöttem, hogy kényelmesebb a nyomógombos. 2008. óta most van a harmadik telefonom, az előző kettőt tönkre vágtam, illetőleg a kicsi fiam is segített benne. 2 hónapja kaptam a férjemtől egy gyönyörű Nokiát (gombos), amit használtan vett nekem a TeszVesz-en, kártyafüggetlenül. Megtanultam, hogy a gyerekeim közeléből el kell tüntetnem a telót, így talán nem kell minden évben újat venni. :)
2012. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Nekem egy Sima K530asom volt.Szgényke már nem töltött,meg alig érzéklt a dolgokat.Igy kaptam a férjemtől egy Alcatel OT990et. Ez okostel,de szerintem nem használom ki eme tulajdonságát. Néha fotozgatok vele,de nehéz vele jó képet csinálni. Meg nehéz sms-t irni,de a lényomnak (2.5é) szoktam letölteni rá "oktató" programokat s akkor elvan. Pl Állathang oktató,rajzoló, meg ilyesmiket. Nagyon ügyesen nyomkodja már,s mondja is h pl Békásat szeretne játszani. Egyébként ha valaki előfizus nem feltétlen jelenti azt hogy a havidijba bevan épitve a részlet költsége.Annyi h aláirsz 1 v 2 évet h nem mész máshova.
2012. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

xperia mini pro-m van,és imádom,tavaly karácsonyra vettük 40-ért,előfizetéssel,azóta már azt sem tudom,hogy voltam meg okostelefon nélkül:).De én ilyen netezős,fényképezős,megosztós anyuka vagyok alapból.

Amúgy az 1ft-os telokkal sincs semmi baj,ha alapból 2-3ezres előfizetéshez van hűség,az amúgy is kellene.

2012. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Egy samsung s5230 La Fleur. elég ütött-kopott szegényem, mindig nyúzza a gyerek. Egy Galaxy ACE-re vágyom, de azt tuti nem hagynám neki, hogy dobálja.

Egyébként miért foglalkoztat, hogy kinek mije van? Ha 25 ezrest szeretnél, gyűjtögess, vegyél olyat. Ha 1000 ft-osat, akkor olyat, kinek mi köze hozzá?

2012. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

egy ezer éves Nokiam van, nem szeretem, utálom, most írtam a Jézuskának, hogy hozzon egy Iphon4 -et vagy 5-öt.

Megengedettjük magunknak, én nem sajnálom rá a pénzt, sokáig olyan voltam, mint TE, de rájöttem nem éri meg. Mindent magamtól vontam meg, egyszer aztán megelégeltem, azóta sokkal jobban jobban érzem magam. És mindemellett nem a gyerekeimtől vonom meg a rájuk szánt pénzt, csak utáltam már, hogy mindenkinek megvan minden a családban, apának, gyerekeknek, én meg sajnálok kiadni olyanokra, mint új telefon. Úgyhogy hajrá!! Ha megteheted vedd meg, nem szabad csak a családnak és a gyerekeknek élni, magunkra is kell néha gondolni. Ha téged boldoggá tesz az út teló ne gondolkozz.

2012. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Kicsi lányom elrontotta a Nokia N8-amat, úgyhogy kell egy új telefon. Samsung galaxy S3-ra várok, hogy lejjebb menjen az ára, addig a barátaim adtak kölcsön egyet.:)
2012. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy Y. Ez kb a legolcsóbb, leggagyibb okostelefon, de amire nekem kell (telefonálás, sms, netezés a wc-n :), néha gps stb), arra tökéletesen megfelel.
2012. dec. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Tegnap délután rászántam magam és elmentem telefont venni. 2 telefon közt vacilláltam, hát megkönnyítette a választ az, hogy az egyik 10000 ft-tal olcsóbb lett
2012. dec. 5. 12:18
 39/40 A kérdező kommentje:

35-ös!

Akkor Te érted, hogy miért dilemmázok!

Sokszor azért is lelkiismeretfurdalásom van, ha csak egy krémet veszek magamnak, mert azt a pénzt költhettem volna a gyerekeimre.

2012. dec. 5. 12:19
 40/40 anonim ***** válasza:
Én még a terhességem előtt vettem,kártyafüggetlen LG GM360,40eFT körül volt,most volt 2éves a telóm és 16hónapos a lányom :)
2012. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!