Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyerekes, kisgyerekes...

Többgyerekes, kisgyerekes anyukák, ti, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2 éves fiaimmal vagyok itthon(mindig egyedül)de sajna nagyon ki vagyok merülve.Idegileg,fizikailag egyaránt.Gondolkodom valami nyugtató,lazító szer beszerzésén,ez nagyon gáz?Tudtok valami ilyesmit?Vagy,ti,hogy bírjátok?
2012. jún. 13. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

POnt ennyi volt a lányom mikor én is így éreztem. eladtak a gyógyszertárban valami homeopátiás drága nyugicukrot vagy 2ezerért de inkább az öklöm szopogattam volna mert az ingyen is van meg lehet hatásosabb is lett volna.

Esetleg magne B6? dea háziorvos fel tud írni vlmi nyugtatót ha komolyan gondolod.

2012. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom, aztán jött egy jobb, amikor a kicsi aludt éjszaka. Most újra nem alszunk, kb. 10x keltem múlt éjjel is, úgyhogy most én is türelmetlen vagyok és fáradt. Reménykedem a jobb időkben...:)

Magne B6-ot ajánlanék, de nekem azért nem jött be, mert iszonyú álmos voltam tőle. Napi 2 kávét iszom, úgyhogy emellé a MagneB6 hülyeség.

Amúgy én is egyedül vagyok egész nap a fiaimmal, ha jó az idő játszóterezünk, anyukákkal beszélgetek, az segít.

2012. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én ilyenen még nem gondolkoztam...de nekem is 2 éves lesz a lányom e hónapban,és szinte mindig egyedül vagyok:(

ÉS mostanában sokszor kibukok:(((

Nyakig vagyunk a hisztikorszakban,nem jutok el sehova:(

Nem találkozok felnőtt emberekkel:S

Minden nap 2x sétálunk,de szinte senkivel nem futok össze az utcán.Egy nagyváros melletti kis elővárosban élünk,és itt semmi nincs,mondhatni,hogy ide csak aludni járnak haza az emberek...kisgyerekes is nagyon kevés van:(

És kövezzenek meg,de elegem van abból,hogy minden áldott nap ugyanazt,ugyanúgy és ugyanakkor kell csinálnom!!!

imádom a gyerekem,de olyan jó lenne valami felnőttes dolgot csinálni néha....

Nagyszülők nem tudnak segíteni,mert mindegyikőjük aktívan dolgozik még...

2012. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszerekre szánt pénzt inkább egy megbízható személynek adnám, aki pár órára vigyáz a gyerekekre, amíg kiszellőztetem valahol a fejem. Ez iszonyatosan sokat segít!

Nekem van segítségem, az anyukám. Nincsenek nála sokat a gyerekek, mert nem lakik olyan közel, de amikor lehet vigyáz rájuk kicsit, és olyankor van egy kis szusszanásnyi időm. Ez segít a legtöbbet, legalábbis nekem.


Magnézium amúgy jó lehet, első körben azzal próbálkoznék, ha más lehetőség nincs.

2012. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most kicsit leizzadtam...az enyém pont 1 éves, és ugyanígy érzek ahogy Te...és akkor el kell ezt olvasnom, és rá kell jönnöm, hogy basszus ez 1 év múlva is ugyanilyen sz.r lesz?? brühü..

Sajnos én rájöttem, hogy azon a rossz televanatököm érzésen, a mindennapi rutinon, az ebbe való belefásultságon semmiféle magneb6 nem segít.

VÁLTOZÁS.

Ez kellene Nekünk.

2012. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!az a baj,nincs kire hagynom a srácaimat,bár van ráérős nagymama,de a fiaim ketten vannak,mama meg már nem fiatal,igazából eggyel sem bírna...
2012. jún. 13. 15:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is két fiam van. egy 3 hónapos és egy két éves. Teljesen kész vagyok én is. én magne b6-ot szedek. Pedig néha a mama is besegít, elviszi a nagyobbat (beteg a picim). de így is sok. Nyugtatón én is gondolkodtam, de még várnom kellene vele. Pedig már nagyon utálom, hogy türelmetlen vagyok. Ötlet: nem tudnátok elmenni apával lazítani? vacsi, egy pohár bor... a gyerkőcökkel pedig bébi szitter vagy egy barátnő...
2012. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ó, én most ott tartok, hogy villóra lezár, vegyszeres szekrény kulcsra be, felöltözés, és a srácaimat(3éves 17hónapos) bezárom a házba, majd sikítva elindulok valamelyik égtáj irányába.


Valami csoda érzésük van a kölyköknek. 10óra óta semmit se tudtam haladni a tanulással. Most beléptem ide, és felszívódtak a gyerekeim. Szó szerint. Eddig 2szer akarták felborítani az asztalt, a számológépem lopkodták, füzetem tollaim... Vagy csak egymást ölték, olyan hangerőn, amit egy süket is meghall. No, mondom, csak klikkeltem a netgombra, a kicsik leléptek a szobájukba...

Nem kicsit vagyok ki tőlük. És senki segítségem sincs. A férjem meg engem bsztatt, mert nem sikerülnek ezek a rohadt vizsgák, amikor se hétvégén se hétköznap egy rohadt napom nincs, a nyugis tanulásra.

És ha épp nem készülnék, akkor csak a házimunka örökös szélmalomharcát csinálom...


És szégyenlem bevallani, de most visszaszoktam a dohányzásra:( "jó" a szagom, de az az 5perc csend amíg a kicsiktől távol a kertben pöfögök, az az életünkbe kerül kb. Jah és nyakra főre szedem a magneb6ot, kb semmi haszna sincs:( néha a khban az idegosztályra mennék fel egy kicsit.

2012. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem,ne ijedj meg,kedves Utolsó,tudod nekem duplán vannak..,de igazatok van,tényleg,minden napom egyforma..valami változatosság kéne..
2012. jún. 13. 15:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Citromfű tea, nyugtató hatása van.

Menjetek sétálni , játszóterezni. Ha van a közelben kisgyerekes járjatok össze játszani, és amíg a gyerekek játszanak te is tudsz az anyukával beszélgetni.

Időnként kérd meg a párodat, hogy egy kicsit ő is vigyázzon a gyerekekre.

Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz.Én is kb. 3 havonta megyek el kozmetikushoz, masszíroz egy fél órát és amikor hazamegyek érzem magamon,hogy mintha kicseréltek volna. Teljesen másként szólok a gyerekekhez, kell néha nekünk is egy kis lazítás.

2012. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!