Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hányszor és mennyi időre...

Ti hányszor és mennyi időre viszitek ki a babátokat ebben a rossz időben?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányom, és ma voltunk csavarogni kb 3 órát!

Na persze ebben van bevásárlóközpont ,meg a bank tehát nem folyamatosan 3 óra az utcán!!


2012. dec. 4. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden nap minimum kétszer, mert a nagyot vinni kell az oviba. EZ oda vissza kb. egy óra összesen. Ha még játszóterezünk, akkor biztosan több:) Ha rendesen fel van öltözve, akkor nem árthat neki a jó levegő:D
2012. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 hónapos a lányom, délelőtt kinnt van a levegőn 2 órát, délután, ha dolgozni kell, akkor meg kinnt van 3 órát a babakocsiban a szabad levegőn:) persze nem minden nap van kinnt délelőtt délután is, de egyszer egy nap tutira kinnt van a kisasszony:-) nagyon egészséges, soha az orra nem folyt neki:)
2012. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor én rosszat teszek a lánykámmal ha csak 2-3 naponta megyek ki vele?

Nincs kedvem ebben a hidegben ,sétafikálni, meg persze hova mennénk!!?

Mert azt mondják sokan hogy juj akkor nem lesz immunrendszere meg had kapja el a betegségeket!

Ja a kisfiamat annak idején vittem minden nap és 4 hónapos korától beteg sokszor!!

Most akkor mi van?

2012. dec. 4. 18:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 4 hónapos a kislányom és ebben a zord hidegben csak akkor megyünk ki, ha nagyon muszáj. Mondjuk például ma kapott oltást. Meg bevásárolni szoktam vinni magammal. Nyáron napi 1-szer kint voltunk vele több órát. Sajnos a múlt héten nagyon sokat kellet mászkálni, de ilyen hidegben nem szívesen viszem ki őt.
2012. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ÉN minden nap kiviszem a fiam, na nem azért mert túl sok kedvem van hozzá, ha nem addig megy a hiszti a meddig le nem viszem. 5 hónapos és már 4 napos kora óta napota kint vagyok vele. Egyszerűen igényli.
2012. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi is mindennap megyünk, általában egy órát vagyunk kint. 7hónapos a fiam.
2012. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A lányom 3 hónapos,én sem vagyok kint vele minden nap,nekem sincs kedvem sokszor kimozdulni ebben a hidegben.Amíg jó idő volt minden nap mentünk sétálni.Most viszont én is csak 2-3 naponta megyünk ki.

Viszont a szellőztetés is jó szerintem.Ha nincs kedvetek kimenni,öltöztesd fel,és szellőztess ki 10 percre.

2012. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kíváncsicska ***** válasza:

Hát nem ártana ha naponta kivinnéd!Ha jól felöltözteted akkor nem lehet semmi baja.A friss levegőn nem betegszik meg.És nem csak a babának neked sem árt ha naponta sétálsz vele 1 órát.Persze ha esik az eső, hó ködös idő van akkor más a helyzet.Én ha tehetem minden nap kiviszem.Olyankor nagyokat is tud aludni.Igaz most 1 éves de tavaly is vittem sétálni miután letelt a 2 hét.

Amúgy ha nem viszed ki sem lesz baja és ettől még nem vagy rossz anya.

2012. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ,hát akkor szerinted hol betegszik meg?????

Ha nem ezen a fantasztikus tiszta levegőn??

Jézusom csak ilyet ne irnátok!!

Köszönöm a többi választ is

2012. dec. 4. 22:39
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Mi nem megyünk minden nap sétálni ilyen időben, nem csak azért, mert nekem nincs hozzá kedvem, hanem azért is, mert nagyon fázós, pár perc után látom rajta, hogy remeg.

Viszont naponta 2-3-szor alaposan kiszellőztetjük a lakást, és ha éppen kisüt a nap, akkor pár percre kimegyünk az erkélyre.

9 hónapos.

2012. dec. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!