Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha rossz idő van is ki szoktát...

Ha rossz idő van is ki szoktátok vinni a babátokat?

Figyelt kérdés
Tegnap nálunk elég rossz idő volt, fújt a szél, szitált szinte egész nap az eső, tiszta párás, ködös idő volt. Anyósom összeveszett velem, mert ki akart menni sétálni a 7 hónapos lányommal, és nem engedtem ki az esőbe. Azt mondta mit fogok csinálni télen, hogy fogom kivinni!? Nem arról van szó hogy nem akarom levegőre vinni, de ha esik akkor minek ázzunk. Teraszom nincs ahová kitehetném esetleg a kocsit. Teljesen kiakadt, hogy felelőtlen vagyok, mert igen is a gyereknek minden nap kint kell lenni a levegőn!
2012. okt. 24. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk mindennap a levegőre. Ha rövid időre is, de kimegyünk. Mondjuk nem gondolom, hogy ez vagy az felelőtlenség lenne, de nálunk ez a megszokás.
2012. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze én is kiviszem a levegőre mindig. De ha esik csak nem fogom a kocsit tolni az esőben!
2012. okt. 24. 08:59
 3/15 Jégtánc ***** válasza:
100%
Mi kimegyünk esőben is. Főleg ha elintéznivaló is van.Gyereket fel kell öltöztetni,babakocsira esővédő.Max a babakocsi kereke lesz vizes és koszos.Egyik kézzel tolod,másik kézzel fogod az esernyőt.Te is száraz maradsz.
2012. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha boltba kell menni, vagy postára vagy valami dolgom van persze hogy én is viszem a gyereket magammal, egyrészt azért mert nincs kire hagynom. De azért, hogy csak sétáljak vele egyet az utcán én nem fogom az esőben kivinni!
2012. okt. 24. 09:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk se mindig adódik kocsi. Párom dolgozik vele. Az élet nem áll meg autó hiányában. Szóval gyakran ha szeretnék, ha nem esőben is sétálunk.
2012. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ködben, nagy szélben, esőben nem, egyébként 10 napos kora óta mindig volt levegőn a decemberi születésű fiam.

Hóesésben is kivittem mindig.

2012. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekunk a kocsira nem volt esovédo, így nem tudtunk kimenni.
2012. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Áááá, ezek az anyósok... téges is megáldottak egy szuper példánnyal látom
2012. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Jégtánc ***** válasza:
70%
Nekem hiányzik ha nem megyek ki egy nap,főleg amikor még a fiaim kicsik voltak,nem is lehetett volna megoldani hogy nem megyünk ki.Nincs rossz idő csak rossz öltözködési mód:))
2012. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha esik, és más dolgom nincs akkor csak sétálni nem fogok vele. De ha nem esik akkor megyünk minden nap, nyilván ha dolgunk van akkor esőben is.
2012. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!