Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy cseppentsek anyatejet a...

Hogy cseppentsek anyatejet a babám orrába?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan mondom neked, hogy mondtam a védőnőmnek hogy a babámnak nagyon sokat kell szívnom az orrát. Mondta, hogy csöppentsek bele anyatejet. Elkezdtem mosolyogni. Mondom és hogyan? Erre aztmondta, h hajoljak az orra fölé a cicimmel és spricceljem bele. Nem alkalmaztam amúgy, de nekem ezt javasolta.:)
2012. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miközbe alszik? :) mert ébren félúton bekapná a cicim :)
2012. dec. 4. 19:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
:) Ezt nem is kérdeztem, meg nem is mondta. Apa terelje el a babát, ha alkalmazod a módszert, te meg gyorsan spriccelj beele a nózijába :) Amúgy másképp ötletem sincs. Mondjuk ha egy tűvel ez zacskót, v valamit kilyukasztasz, esetleg beválhat. Vagy fecskendővel óvatosan nyomsz bele.
2012. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ez a régi orrcseppentő. Lehet kapni patikában nagyon olcsón. Kifejsz kis tejet, felszívod a cseppentővel és már meg is oldva a dolog.
2012. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2012. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, főleg neked utolsó. Holnap veszek is. Amúgy nektek bevált? Nem lesz tőle semmi baja?
2012. dec. 4. 20:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én nem próbálhattam ki, ugyanis nem volt anyatejem. De ez tűnt a legpraktikusabbnak. Én a füléhez szoktam használni, amikor kimosom neki, mert nem jön ki neki aminek ki kell. És eszembe jutott hogy neked ezzel lenne a legkönnyebb. Egyébként nekem is mondták, hogy az anyatej a legjobb. Én sóoldatos orcseppet voltam kénytelen használni.
2012. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
en steril kiskanalra fejtem le, majd steril fecskendobe szivtam fel es ugy cseppentettem a szemebe, sajnos nekunk nem segitett, mert konnycsatornadugulasa volt, nem csak sima gyulladas, de baratnomnek segitett ket nap alatt, lanyom is nathas, holnap en is kiprobalom az orraba
2012. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia , én már próbáltam a babámnál az anyatejet gyógyszertári cseppentővel, többször is. Így a legegyszerűbb, és nagyon hatásos a náthára!

Szívás előtt fújj egy kis tengervizes spray-t, szívás után pedig anyatej. Nem fog örülni szegényke, de tényleg nagyon sokat segít :-))

2012. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én magamon próbáltam többször ,fájt a fülem . Tényleg jó :)

Babámnak még nem kellet de akár nurofenes fecskendő is jó szerintem ,de a szemcseppentő a legtutibb,esetleg ha használtatok infacolt annak is ilyen az adagolója.

Simán elmosom,nem sterilezek.

2012. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!