Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kell bekenni hidegben a...

Mivel kell bekenni hidegben a babák arcát?

Figyelt kérdés
Olvasom több cikkben, hogy be kell krémezni, de mivel?
2012. dec. 4. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nem kenem semmivel, mert megszokja a bőre; szerintem felesleges megborítani a faggyútermelést.
2012. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lányaimnak csak télen száraz a bőrük, testápolóval kenegetem őket minden fürdés után.
2012. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha száraz, akkor valami krémmel. Én a Liberósat használom, de régen vettem DM-es babakrémet, amit arcra ajánlanak. Végignézed a drogériában. Ha meg nagyon pici a baba, akkor a gyógyszertári testápolót is rákenheted. De én csak akkor szoktam, ha száraz a bőrük.
2012. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. dec. 4. 20:15
 5/10 anonim ***** válasza:
A védőnő nekünk a Lipobase-t ajánlotta. Gyógyszertárban lehet kapni.
2012. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
en bűbchen krémet használtam a fiam arcára vékonyan.ez kimondottan hideg szeles idore van ajánlva.
2012. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Neogranormon popsikrémmel szoktam kenni, mármint a mindennapos használatra ajánlott, tégelyes változatával.
2012. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: jó zsíros és ezzel szigeteli a hőt.
2012. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
shea vaj !!!
2012. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű popsikrémmel nyugodtan bekenheted. A kislányomnak most eléggé kiszáradt a bőre, de simán frezyderm babakrémmel bekenem neki, amit a popsijára is használok.
2012. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!