Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes babát mibe kell...

Két hetes babát mibe kell felöltöztetni ilyen "hidegben" (16-18fok)?

Figyelt kérdés

Második baba, az első téli volt, ott egyértelmű volt a dolog.


Most meg itt állok tanácstalanul,hogy ha délután kimegyünk mit is adjak rá??


Idebenn body+rugi. Ha kimegyünk, erre adok neki egy kispulcsit, nacit, és kabátot,sapit, betakarom. elég???

Vagy ti miben öltöztetitek fel??? A babakocsi mózeses, erre rá kell már rakni a lábvégzárót(vagy nem is tudom mi a pontos neve:))


2012. szept. 17. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is két hetes a kislányom, van rajta egy body egy rugdalózó egy vastagabb kabátka, vastagabb takaróval van betakarva, benne van a mózesben, aminek teteje is van, rá van zipzározva. Én még a lábzsákot nem tettem fel. elég lesz majd télen.
2012. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hosszú ujjú body-t adsz rá meg hosszú ujjú rugit arra elég egy kis kabát pulcsi nem kell. Egy vékony nadrág mehet még a rugira meg kis kocsicipő, mert lábról fáznak meg a legkönnyebben.Viszont ha felteszed a lábzsákot (ez a pontos neve):) akkor ez sem kell.Téli bundazsák még semmiképp sem kell.
2012. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

LÁbzsák!!Ha agyon ütöttek volna se jutott volna eszembe:):)


köszii

2012. szept. 17. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat adsz rá.

rugi+body+pulcsi+kabát+betakarás+mózes+lábzsák??????


Huh, ez rengetek 16-18 fokban. bőven elég még egy réteg+vékony takaró.


gondolj bele, kb3 3-4 fokkal van kevesebb, mint bent. és ráadásul most a nap is süt (legalábbis nálunk)

2012. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nálunk fúj aszél, hideg van:(:(


De félreértettetek,vagy én fogalmaztam rosszul, a babakocsi merevmózeses, tehát nem babakocsi+mózes+takaró+lábzsák--azt már tudom,hogy sok lenne:):)

2012. szept. 17. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia az én kislányom is 2 hetes !

Én hosszú ú. bodyt + rugdalozó de nem a plüsőt ha nem pamutot arra rá kocsi kabátot , és a babakocsiba betakarom pléddel , ja meg sapka a fejére , meg rárakom a lábzsákot ennyi nálunk is 14-16 fokvan , de ha beizzad a gyerek attól csak megfázik , úgy , hogy nem kell nagyon beöltöztetni . Ja meg egy kis kocsi cipő mindig van rajta

2012. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!