Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig adtátok a...

Mennyi idős korig adtátok a babának az üveges bébiételt?

Figyelt kérdés
Ugye az van ráírva, hogy 4 meg 6 hónapos kortól. 16 hónapos, de ha nincs más itthon, néha még most is ezt adom. Jóllakik még vele?
2009. aug. 19. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na én is így vagyok vele. 16 hónapos a kisfiam, de egyszer-egyszer még becsúszik az üveges is, ha éppen nem volt időm főzni. Szerintem ha megeszi az egészet és éhes még, adj neki utána valamit még, és akkor tuti nem marad éhes. Én például adok utána egy gyümölcsjoghurtot, vagy krémtúrót, vagy gyümölcsöt desszertnek. De van olyan is, hogy látom, még az üveges is sok neki. Nagyon szeszélyesen eszik mostanában.
2009. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

13 hós és még mindig eszük 4 hós kortól adhatót. Ezeket ugyanolyan táplálóak, mint a későbbiekben adhatóak, csak egyszerűbbek, kevésbé fűszeresek, darabosak.

Nézd meg a kalória és a szénhidráttartalmot a cimkén.

2009. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lakik vele jól,akkor adj hozzá kenyérfalatkákat.
2009. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát az én kisfiam már 3 éves,de még mindig szoktam neki adni üveges bébiételeket és tejpépeket is!Sőt a tejpépeket a nagyobb gyerekeim is szivesen fogyasztják!Szerintem nincsen korhoz kötve,amig jólesik!

Jóétvágyat hozzá!:)

2009. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is csak akkor adom, ha nincs más kaja hirtelen. A kisebbekbe (8-12 hós) teszek rizst, húst vagy krumplit, vagy plusz zöldséget, és úgy adom neki. De most már csak 1-3 éves bébiételt veszek, hogy pár db azért legyen itthon.

14 hós nagylány anyukája

2009. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!