Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig adtatok...

Mennyi idős korig adtatok üveges bébiételt a babátoknak?

Figyelt kérdés
A "Soha nem adtam neki bébiételt, mert magam főztem!És ezért milyen anya vagy te?!" jellegű válaszokat köszönöm, nem kérem!
2011. aug. 9. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kislányom sokszor kapott a mi ételeinkből, de néha adtam neki üvegeset is, amikor a miénk nem neki való volt. 15 hónaposan már nem fogadta el, hiába próbálkoztam a korábbi kedvenccel.
2011. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én biza soha nem adtam neki,vagyis adtam de kifujta.Soha nem izlett neki.néha megeszi de nem jellemző..15hós
2011. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kb. 9-10 hónapos koráig kapott bébiétel, utána minid olyat főztem amit ő is megehetett! Most már 17 hós és végszükséglet esetén kap bébiételt(ha nem tudok főzni és nincs más kaja), de nem nagyon szereti!
2011. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 16 hónapos,azt eszi amit mi.De ha olyan ebéd van amit nem eszik meg akkor még most is veszek neki.
2011. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Babakaját kb 6 hós koráig kapott.Utánna azt ette amit mi.
2011. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 15 hónapos és ebédre csak bébiételt fogad el. Hiába főzök,kínálgatom,nem kell neki más. Ráadásul ragaszkodik 6-7 féléhez,a többinél fintorog és mondja,hogy "köpd ki"... Én nem akarok ebben túl szigorú lenni,kiegyensúlyozott,vidám kisgyerek,remélem majd kinövi ezt valahogy!
2011. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kb.10 hós kora óta kap üvegeset, illetve a miénkből, ha olyat főztem, amit ehet. most 13 hós. nem okoz fennakadást, bármit szívesen eszik.
2011. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan 13-14 hós koráig,de csak akkor amikor olyan főztem ami még nem neki való volt!Pl:mi nagyon szeretjük a paprikás krumplit jó kis füstölt kolbásszal,na ezt azért még akkor nem mertem neki adni!
2011. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam (13.hónapos) még délbe kap üveges bébiételt + a mi ebédünkből,amit már megtud enni. (még csak 6 foga van+ ha valami puffasztót adok neki,akkor egész éjszaka sírdogál,és hánykolódik). Így szokott inkább üvegeset kapni.(persze a darabos változatokat)
2011. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!