Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mennyi idős koráig...

Babátok mennyi idős koráig adtatok bébiételt, tejpépet?

Figyelt kérdés
és mennyi idős kortól adtátok a sima ivóleveket 17 hós ikreimm még kubut isznak,bébiételt,tejpépet is még eszik
2011. júl. 20. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 21hónapos a fiam. Rszik tejpépet, babkekszet, üveges bébiételeket és tápszerből készítem a kakaóját. Ja, és nagyritkán, de ő is Kubut iszik még...
2011. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tejpépet nagyon ritkán, kb. 10 hónapos koráig adtam (így is elég vaskos gyerek volt mindig, nem akartam azzal is hizlalni). Inni vizet kapott mindig, mostanában azért már adok gyümileveket is keveset (hígítva vízzel, és persze cukrozatlanokat csak), vagy csinálok házilag limonádét (22 hónapos lesz). Bébiételt kb. 6,5 hónapos koráig kapott, utána én elkezdtem főzni neki, és csak akkor kapott üvegeset, ha épp mentünk valahová, nem volt időm főzni, stb. 1 éves korától már egyáltalán nem főztem neki külön, azt eszi amit mi is.
2011. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lassan 22 hónapos a kisfiam, tejpépet még szoktam neki adni uzsonnára, néha ebédre bébiételt is, de azt csak ritkán.
2011. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bébiételt már nem kap,csak ilyen üveges gyümiket,hogy könnyebben tudjon kakilni,mivel eléggé nehezen megy neki és sokszor kint van emiatt az aranyere a kislányomnak.. :(

Tejpépet szokott vacsira kapni,de azt is műzlivel és korpával keverve a kaki miatt..

Sajnos ő nem itta annó a tápszereket,így valahogy muszáj volt a tejet bevinni neki a szervezetébe. Ja..és a tejpépet is tejjel szoktam készíteni neki.

Ivólevet vagy bármilyen gyümilevet sem iszik,csak vizet. Pedíg én örülnék neki...!

Most nézem hogy nem írtam meg,hogy 2 hét múlva lesz 2 éves.

2011. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 lányom a tejpépet soha nem nagyon szívlelte bébi kaját még veszek neki ha olyan az ebédet hozok rendes rostos üdítőket kb. 1 éves kora óta kap Zsanett
2011. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!