Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már egy ideje nem szoptatok,...

Adri baba kérdése:

Már egy ideje nem szoptatok, de ma észrevettem hogyha megnyomom a cicim jön belőle tej. Van olyan praktika amitől visszajön a tejem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.Szoptatás és fejés.Azok az anyák is tudnak szoptatni akik örökbefogadnak pici babát.Érdekes nem?


[link]

2009. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így jártam, de amikor ismét elkezdtem fejni (napi háromszor) csak 10-20 ml sikerült kb. 20-30 perc alatt. A manó már nem hajlandó cicilni mert kevés és hát az üvegből gyorsabban megy a tápi. Szóval abbahagytam...
2009. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a ded kapható rá ÉS Neked is kellemes, hát szoptass újra, ez a praktika. Ne döntsd el előre, hogy tejcsárda leszel, ne érez rá kényszert, csak ha és ameddig mindkettőtöknek jólesik. A Liga oldalai egyébként tényleg sokat segítenek, nagyon jó, hogy időről időre megjelennek ezek a linkek a hasonló jellegű kérdéseknél, köszönet az első válaszolónak.
2009. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!