Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testápolót evett, mit tegyek?...

Testápolót evett, mit tegyek? Most mentem be betakargatni és észrevettem hogy a neogranormonos kis minta testápolót kiette a csomagból csak a fele volt benne mert a másik felét most használtuk el. Ki járt már így? és mit tett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Fel kell hívni az ügyeletet, és tőlük kell megkérdezni, hogy mi a teendő. Többre mész vele, mint ha itt kérdezősködsz, mi nem tudjuk, hogy mennyit evett...
2011. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
A fiam is megette a neogranormonos trsápolót, csak ő a nagy flakonból nyomott egy adagot a szájába. Rögtön reagáltam, de mire odakaptam, lenyelte. A szája belül tiszta krémes volt. Nem lett baja. De hívd fel az ügyeletet, ott megmondják mit csinálj.
2011. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
21:15 Ne figyelj a tökéletesekre. velük soha, de soha nem történt ilyesmi, és még hasonló sem. Jöhet a lepont.
2011. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Csak nyugi, biztos nem lesz semmi gond, de megnyugtatásul hívd a toxikológiai forródrótot: 0680 201 199 (megmondod, mit evett meg a gyerek és útba igazítanak, mi a teendő)
2011. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!