Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nagy kérdés! Az anyatej...

A nagy kérdés! Az anyatej mindig tápláló?

Figyelt kérdés

Anyukám mesélte, hogy kisbabaként mindig sírtam, hiába volt teje bőven. Tápszert kaptam és onnantól kezdve megnyugodtam, jókat aludtam. Akkoriban azt mondták a védőnők, hogy nem elég tápláló a teje.

Van esetleg olyan anyuka aki tápszerre cserélte az anyatejet, mert a babája sokat nyűgösködött, óránként szopizott és nem aludt szinte semmit napközben hónapokon át?

Nálam ez a helyzet, 4,5 hónapos a babám, ha tudtok segítsetek kedves Anyukák!

Első babás Anyuka


2012. dec. 5. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
az anyatej mindig tápláló!!! De könnyebben emészti a baba,, így egy egy nagyobb növési időszakban többet igényelhet belőle a baba, ha bírod ne adj neki tápot. Ha fáradt vagy , nem fog gondot okozni ha egyszer egyszer kap estére tápit és tudsz aludni .
2012. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 klopusz ***** válasza:

Szia!


Én kénytelen voltam átállni tápszerre, mikor a lányom fél éves volt. Addig állandóan ordított (nem, hogy nappal, de éjszaka sem aludt többet egy óránál egyhuzamban), úgy látszott, nem elég tápláló az anyatej (ez egyébként tuti nem igaz, olyan, hogy "rossz anyatej", nincs).

Nekünk azért kellett váltani, mert hosszas orvoshoz rohangálás után megállapították, hogy a lányom tejfehérje-érzékeny és az állandó sírás volt a tünet. Ahogy gyógytápot kapott, a probléma megszűnt, az allergáját pedig két éves korára kinőtte.


Remélem, segítettem!

2012. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja és tarts ki, nem tart örökké ez az időszak, 6 hónaposan el lehet kezdeni és javasolt is a hozzá táplálás, akkor a szilárd ételtől jobban és tovább jól lakik.


3. babás anyuka

az 1. voltam :-)

2012. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló


Az nem lett volna elég, ha te nem eszel semmilyen tejfehérjét tartalmazó ételt ,italt?

Csak érdeklődök :-)

2012. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm, hogy írtatok!
2012. dec. 5. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!