Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Széles lábfejű babák Anyukái,...

Széles lábfejű babák Anyukái, hol vásároltok cipőt/csizmát?

Figyelt kérdés
Kisebbik lányomnak széles a lábfeje, kis duci, pufi lábikó :-) Így a nővére cipőit (aki vele ellentétben vékony, keskeny lábfejű) nem tudja örökölni. Nem tudom melyik cipőmárka elég széles, mert eddig csak egyetlen bakancskát sikerült vadászni, ami jó rá, és szereti is. Csizmát sehol nem találok. Segítenétek tippekkel? Köszönöm szépen.
2012. dec. 5. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

Mi a Sugárban találtunk egy nagyon jó gyerek cipőboltot. Az eladó profi, sokat segít. Én sem tudtam, a lábára cipőt venni, mert magas a rüsztje, de az eladó mondta, hogy melyik márka lenne jó neki. Azóta ott vásárolunk.

2012. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Deichmanban lehet kapni hercegnős csizmát! Meleg, vízálló, 6000 Ft.

Széles lábfejre jó, imádom, mert elsőre bele megy a gyerek lába, nem kell beletuszkolni!

2012. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a d.d.step cipő vált be! Ajánlom!
2012. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

deichmanba.

minőségre is elég jó és árban is megfizethető.

én döntő többségében ott veszem a lányom cipőit

2012. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Deichmannban az Elephanten márkának van kifejezetten széles lábfejre készített változata.
2012. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!