Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásároltok már őszre? Milyen...

Vásároltok már őszre? Milyen ruhadarabokat szereztek be egy-másfél évesnek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már tegnap a nagyját(kabát, overáll, nadrágok, pulcsik) megvettem, viszont még téli, őszi cipők(ideiek) nem nagyon voltak az üzletben, ahol vásároltam, így az későbbre marad :(
2012. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már nézegetem a kínálatot, de igazán őszi holmikat még nem láttam. Mindenhol a nyári ruhákat árazzák le, szórják ki. Pár bodyt, pólót vettem, ami jó lesz a bölcsiben is nyúzni, de melegítőket, pulcsikat még nem nagyon találtam.

Most már nekiállok majd a vaterán is keresgélni.

2012. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

majd minden megvan a nagyokról :-)

de pár dolgot még biztos veszek (elmenősnek) ha lesz a boltokban


most a jövő nyári ruccikat vadászom a gyerekeknek :-)

2012. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én feltettem július VÉGÉN a 2 fiam és 1 lányom kinőtt cuccait (egymást követik tehát nem tudják hordani egymás kinőttjeit véletlen se fiú-lány-fiú) És szinte mindent elvittek már! Melegítőket, bélelt farmerokat, béleltebb orkános anyagú nadrágot, kabátot, overált...

És én is már ezeket nézegetem nekik. Mivel 3-an vannak nem hagyhatom egy hónapra MINDEN dolog megvásárlását.

A ruhákat jobban be tudom lőni hanyas fog kelleni így tudok előre vásárolni, de a cipővel gondban vagyok, azt még nem merek télit venni. Sportcipőket vettem mindháromra (24, 29 es és 20as méretek) de csizmából még nem tudom mekkora fog kelleni nem merek előre venni mert a legnagyobbammal kétszer is megjártam előre vásároltam és szept-okt egy egész számot nőtt a lába...

2012. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Ki tudja mekkora kell majd neki akkor.
2012. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még én sem!

8 hónapos a fiam, de egyévesre való ruhákat hord. Nagyon gyorsan nő, most pl. két hét alatt kinőtt egy rugit, szóval én majd csak akkor kezdek el vásárolni,ha már nagyon muszáj!:)

2012. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!