Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudok ellene csinálni?

Mit tudok ellene csinálni?

Figyelt kérdés

7hetes kislányom a kiságyba annyira tornázik alvásközbe hogy egy idő után ott van a kis arca a fejvédő előtt!

attól félek hogy egyszer teljesen bele furja a kis fejét!

nem akarok semmit berakni a kiságyba mert akkor abba furja bele a kis fejét!mit csináljak?


2012. dec. 5. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nemnagyon tudsz mit tenni. Ha attól félsz nem kap majd levegőt vedd ki a fejvédőt. De nem lesz baja ne aggódj.
2012. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges a fejvédő, vedd ki.

Épp a 3. gyerekem nő fel teljesen egészségesen fejvédő nélkül.

2012. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, de én nem vettem ki a fejvédőt, ha láttam, hogy közel fekszik óvatosan arrébb húztam. Én féltettem a buksiját, mert sűrűn belekopizta, bár én is elgondolkodtam rajta, hogy ki kéne venni.
2012. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ha kiveszem nem üti meg a kutacsát mert néha pont ugy fekszik.
2012. dec. 5. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, ez csak egy kiságy
2012. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha félsz kivenni, akkor tedd fel úgy, hogy 1 rácson átbújtatod a fejvédőt. Hú, hogy is magyarázzam el... szóval az egyik rácsnál kihúzod az ágy külső felére, majd a rács másik oldalán vissza. Így elég jól meg lehet feszíteni az anyagot.
2012. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha belefúrja és kap levegőt attól még gondot okoz a kilélegzett széndioxid dús levegő ha felgyűl,hülyén hangzik de rizikó faktor.De biztos van légzésfigyelőtök.
2012. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!