Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes lesz a kisbabám,...

6 hetes lesz a kisbabám, szerintetek miért csuklik mindig evés után? Mit tehetek ellene? Mert az egész teste rázkódik ilyenkor, rossz nézni, és nem tudok mit csinálni.

Figyelt kérdés
Hiába rakom cicire,vagyadok neki teát vagy Cebion-cseppet.Segítsetek!Kinek mi jött be?Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 29. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Majd kinovi. Nalunk nagyjabol 4 honapos koraig tartott a csuklos idoszak, aztan elmult. De ha sokat eszik, az is okozhat allitolag csuklast. Ne aggodj, ot egyaltalan nem viseli meg, csak neked rossz hallgatni.
2009. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! A babák sokat csuklanak evés után, de egy idő után elmúlik ez az állandó csuklás. Én is cicire raktam és addig etettem, míg el nem múlt . Citromot szoktak még csepegtetni a szájába, én ezt soha nem mertem kipróbálni.Talán a legjobb mégis a szopiztatás. Ne izgulj remélhetőleg ez hamar meg fog szünni, mármint a sok csuklás.A babócádna meg lehet tetszik is.
2009. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell semmit csinálni, az anyukát jobban zavarja, mint őket :) - azért csuklik, mert még gyenge a rekeszizma, de hamar kinövi, ne aggódj
2009. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor még egy hetes volt a kislányom az orvos azt mondta hogy "azért csuklik mert telítve van a kis gyomra" és gondolom így nyomhatja a rekesz izmot. Egyébként tényleg nem olyan vészes mint amilyennek látszik. A babákat látszólag nem zavarja.
2009. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, az enyémek simán el is aludtak, ha csuklottak is.
2009. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!!
2009. okt. 29. 21:36
 7/7 anonim válasza:

szio!

nálunk is a pár csepp citromlé jött be (5 hetes most a Kisfiam), szinte minden evés után csuklik, elősször vízzel, aztán pár csepp citromlével szoktunk próbálkozni. utóbbitól mindíg elmúlik, de azt azért mégsem adom mindíg egyből.. viszont az én Picimet, kifejezetten idegesíti.

2011. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!