Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eszik így a fiam? Már...

Miért eszik így a fiam? Már megőrülök!

Figyelt kérdés
9 hetes tápszeres babám pár napja csinálja ezt: ordít a kajáért, elkezdem etetni akkor kiszív gyorsan egy adagot, utána meg már csak cuppog rajta viszont kell neki mert ha elveszem akkor sír.Van hogy egy órán keresztül etetem mert nem hajlandó szívni.Miért csinálja ezt?Elfárad evés közben vagy mi?
2012. dec. 5. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szopásra mint cselekvés van szüksége. Adsz neki sima cumit?
2012. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, cumival altatom.
2012. dec. 5. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem AR-es tápszere van esetleg ami sűrűbb? Vagy nem csomós a tápi?Lehet, hogy bedugul a cumisüveg.
2012. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milupa fermentált tápszert kap.Én is gondoltam erre de nincs eldugulva.Többször is megnézem etetés közben.
2012. dec. 5. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elég sűrű tápszer, megpróbálhatod esetleg nagyobb lyukú cumin adni.
2012. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A milupa fermentált nálunk még a 3-as etetőcumit is teljesen eldugította, szerintem ez lehet a baj nálatok is. Amikor látod, hogy nem szívja rendesen, nézd meg, hogy tutira nincs-e eldugulva.
2012. dec. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs eldugulva viszont annyira pici még a babád, hogy neki még ömlenie kéne a cuccnak.Szegényke biztos elfárad és azért csak cuppog rajta, mert nem bírja kiszívni a picike lyukon a sűrű tápit. Mindenképp próbáld meg nagyobb lyukú szívókával. Sok sikert :)
2012. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!