Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma tudtam meg hogy hörghurutom...

Ma tudtam meg hogy hörghurutom van, de már 3 napja rosszul vagyok. Babám 8 hónapos, eddig nem vettem észre, hogy ő beteg lenne, de ma folyni kezdett az orra. Ez azt jelenti, hogy elkapta tőlem?

Figyelt kérdés
Annyira aggódom érte tudok most tenni valamit? Már csak ügyeletre tudnám vinni, de nem tudom hogy ebben a fázisban van e értelme még.
2009. aug. 19. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az ügyeletet hogy mi a véleményük!? Kell-e vinni vagy sem!? Nem tudom milyen a gyermekorvosotok, magántelefonon tudod-e hívni, mert akkor őt kellene először megkérdezni.
2009. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
most többen náthásak én bébimnek is kicsit folyik az orra. Ha jó kedéjü semmi gond. Orrát szivatni kell, tengervízes orr spré.A köhögés ha lesz elmulik magátol.
2009. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!