Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Graco mirage vagy chippolino...

Graco mirage vagy chippolino baby max leo? Kinek van chippolino max leo babakocsija meg van elégedve vele? Könnyű?

Figyelt kérdés
Most graco mirage babakocsink van de nincs hozá lábzsák és nem lehet két irányból tolni ennek ellenére nagyon könnyű. Ugy gondoltuk veszünk egy ilyet nagyon jól néz ki és jónak tűnik lábzsákja is van. Lecseréljem vagy maradjak ennél a babakocsinál?

2012. dec. 5. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak a chippolinot használtam/ tuk . Én nagyon megvagyok vele elégedve , még 2009-ben vettük a nagyobbik gyerkőcnél , most már a második gyerek használja! Nagyon szerettem , hisz tényleg egy nagyon kocsi , könnyű , hóba is eltolható ! Én azt mondom , ha meg vagy elégedve a Gracoval akkor ne cseréld le ,én néha a nagyobbiknál mikor már olyan 1,5 éves volt , pont akkor volt tél , néha mondjuk elfelejtettem levinni a lábzsákot , vagy épp azt hittem , hogy a tárolóban van , közben meg az autóba hagytam ( mert néha a gyerekülésre is rászoktam tenni ) Akkor jól betakargattam , egy plédet tettem oda a lábához , és olyan volt mint a lábzsák , viszont nem tudom , hogy mennyi idős a gyerkőc , vehetnél neki bundazsákot is ,nekünk is van a kicsi lánynál !
2012. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ mi is vettünk egyet és iszonat könnyű
2012. dec. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!