Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babám nagyon sír...

Újszülött babám nagyon sír öltöztetéskor, pelenkázáskor. Hogyan tudnám megnyugtatni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Siess a "csesztetésével". Bocs, hogy így fogalmazok, de számára a pelenkázás és az öltöztetés ennek felel meg.
2012. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónapos és még mindig utál öltözni. Minden este fürdés után megy a nyígás.
2012. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi az elején siettünk az öltöztetéssel,aztán amikor elkezdett érdeklődni a világ felé 1,5-2 hónaposan akkor elkezdtük szórakoztatni (mosolyogtunk rá, beszéltünk, gügyögtünk) és mostmár teljesen nyugiban végig tűri, elnézelődik még akkor is ha már rég kajálnia kéne (nagyon hisztis amúgy a kajára).

Most 6 hós-kitartás :)

2012. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kitartás, nálunk kb.2 hónaposan kezdte el tűrni, előtte szabályosan ordított.
2012. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az enyém 5 hetes és mostanában már nem mindig ordít. Attól függ, mennyire éhes. Ha nagyon, akkor nem lehet elhalgattatni semmilyen módszerrel, de ha nem nagyon, akkor zenélő állatra odafigyel már, énekelgetni is szoktam neki, de néha arra is csak bőg, nem tudom miért :D bár nem vagyok egy megasztár esélyes, az tény :D
2012. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10 naposomnál ma figyeltük meg, h mivel kénytelenek voltunk kétszer is evés után átpelenkázni, hogy ha tele a pocak, akkor bármit lehet vele csinálni, még vigyorog is közben. :)
2012. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!