Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év alatti babátokra mennyit...

1 év alatti babátokra mennyit költötök karácsonyi ajándékra? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már megvettem kislányomnak az ajándékát,amihez valami apró dolgot még vettem volna,DE most tudtam meg,hogy a tescoba akciós a tanulókutyus,ami biztos nagyon tetszene neki.De az még ugye + 6ezer forint. Szerintetek??
2012. dec. 6. 12:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, vedd meg. Ha nem az utolsó forintjaidat költöd ajándékra, akkor belefér.
2012. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De nem lenne "sok" neki? egyébként egy nagy méretű Disney plüsst vettem neki...
2012. dec. 6. 13:01
 3/26 anonim ***** válasza:

ha van pénzed, tök mindegy. Ha meg nincs akkor vedd meg anyád nevében, neki meg nem kell gondolkodni az ajándékon, én ezt szoktam, mindenki nevében nekem kell mindig kitalálni, kitől mit kapjanak a gyerekek :)


ált. 5ezer/fő, de ez pénztárcafüggő.

2012. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
ja és ne egy napon add oda neki mindet, oszd el, akkor tud vele játszani
2012. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Azt neked kell eldöntened, mennyi ajándékot tartasz soknak, kevésnek. Én inkább több kisebb dolgot szoktam venni 1 év körüli gyerekeimnek.
2012. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Még megírnátok,hogy ti mennyit költöttek mondjuk első karácsonyára?
2012. dec. 6. 13:08
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megteheted, akkor vedd meg. Ki tudja, hogy mikor lesz a következő akció és legközelebb mennyiért tudod megvenni. Vagy ha a családodban valaki még nem vett ajándékot, akkor kérd ezt.
2012. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

1 éves a kisfiam,karácsonyra hintalovat vettünk neki 11000 Ft volt,de összegyűjtöttük rá,egyszerre nem ment volna.

Kap még egy puha képeskönyvet is tőlünk.

Nagyitól,dédnagyitól és a keresztszülőktől még nem tudom mit fog.

2012. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Vedd meg valaki nevében. Vagy add oda a legközelebbi névnapjára, szülinapra, stb. Nem lesz valamelyik néhány hónapon belül? Unokatesómék is mindig akciósan vásárolnak és elosztva adják oda, nem egyszerre.
2012. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
4 hónap múlva lesz 1 éves. Ez jó ötlet,hogy akkor megkapja az egyiket. De melyik jobb 1 éves szülinapra a tanuló kutyus vagy a nagy méretű plüss? :) Szerintetek 4 hónapon belűl már nem lesz mégegyszer akciós ugye?
2012. dec. 6. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!