Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek a sapik tetszenek nektek?...

Ezek a sapik tetszenek nektek? A babátokra ráadnátok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 4. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha ajándékba kapnánk ráadnám, de én nem ilyet vennék, ennél vannak sokkal helyesebbek is (számomra).
2012. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Én nem adnám, de én más vicces ruhát sem adok a kislányomra (pl. vicces feliratú body).
2012. dec. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Golan Trevize ***** válasza:
71%
Én vennék is ilyet, csak a feleségem ellenzi.
2012. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
84%
Szerintem nagyon helyesek, én ráadnám a 4 hós babámra :)
2012. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
nagyon édesek.szerintem nem viccesek,legalábbis én nem röhögtem,de lehet az én humorérzékemmel van baj...igen ráadnám persze!édesek nagyon az ilyen holmikban!
2012. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én azt nem látom, hogy a tarkóját is védené...
2012. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is édes, ráadnám.
2012. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ezek nagyon aranyosak. Nekünk is van pont hasonló csak az brendonos, én szeretem a gyerekeken és nekem mindenki megdícséri benne a gyereket. Én pont ezeket a komoly felnőtt cuccokat nem szeretem gyereken, mert lesz még eleget nagyfiú meg felnőtt minek öltöztessem úgy már akkor mikor kicsi. (pl. sima egyszerű egyszínű dolgok olyan sapka kesztyű amilyet felnőtt is simán felvehetne stb.) Ízlések és pofonok.
2012. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1 éves koráig igen.
2012. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nagyon tetszenek az ilyenek. Volt a fiamnak is, mindenki megdícsérte. A kislányomnak most mancsmintás kesztyűje van.
2012. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!