Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának nagyon...

9 hónapos babának nagyon korai Duplo-t venni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Denisa W. ***** válasza:
Hát, a 10 hónapos lányom eljátszogat a bátyja duplójával, elszopogatja, megharapdálja a részeket, illetve utánozni próbálja a tesót a kockák összeillesztésében is, de attól még nagyon-nagyon messze van, hogy játsszon is velük. Amúgy is másfél éves kortól ajánlják tudtommal.
2012. dec. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Korai még neki, de ha megveszed, mert mondjuk akciós, és elteszed, szerintem 3-4 hónap múlva oda adhatod neki. :)
2012. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon korai. Másfél évesen talán eljátszik vele, de inkább 2. Bár ki tudja, függ a gyerektől is:)

Mi nem vettünk 2 éves koráig duplot.

2012. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon korai...3 gyerekes
2012. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még nem játszik vele, de nem jut semmi ajándékötlet az eszünkbe és gondoltuk ez később jó lesz. A korának megfelelő játékai vannak, és még a rokonoktól is fog kapni. Esetleg valami ötlet?
2012. dec. 6. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam az 1 éves szülinapjára kapott, de még nem játszik vele, csak rágcsálja. Karácsonykor lesz 14 hónapos és Megabloks nagy kockákat fog kapni, mert azt viszont össze tudja már rakni, egyelőre építsen abból :)
2012. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!