Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maltofer cseppektől hasfájás,...

Maltofer cseppektől hasfájás, elmúlik?

Figyelt kérdés
5 hónapos babámnak 2x7 Maltofer cseppet kell szednie. Azóta szegénykémnek alig van nyugodt perce, állandóan hasfájása van és húzogatja a lábait. Étvágytalan, elsősorban erre kaptuk a cseppeket, de amióta ezt szedjük az állandó pocakfájás miatt még kevesebbet eszik. Előbb-utónn megszokja a szervezete és abba marad a hasfájás és szorulás?

2012. dec. 6. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom hozzászokik-e, én a saját példámat tudom mondani csak. Terhesen, amikor romlott a vérképem és vasat kellett szednem egy másik vaskészítménnyel kezdtem és azt hittem belehalok. Kb 1 hét után szóltam a dokinak, hogy nagyon szarul vagyok tőle, kiakadt miért nem mondtam hamarabb, mert viszonylag magas a százalék (azt hiszem 10%-ot mondott, de erre már nem emlékszem), akiknek a szervezete nem bírja ezeket a vaspótlókat.

Elmondani nem tudom neked milyen fájdalom volt, ellenségeimnek se kívánom, kb olyan volt, mintha késsel szétszaggatnák a gyomromat. Nekem nemhogy enyült volna, amíg szedtem azon az egy héten, hanem egyre rosszabb lett, mozdulni sem bírtam a végére.

Azonnal abbahagyatta, 1 hét szünet volt aztán elkeztünk kipróbálni más készítményeket. Nekem egyébként pont a Maltofer rágótabletta jött be :), igaz, csak ha 2 naponta szedtem. De céklalétől elkezdve, mindenféle porokon át minden volt a listámon, amire kikísérleteztem(a magnosolv port is pl. egész jól bírtam.)

Úgyhogy csak javasolni tudom, ha nem látod a javulást a babádon, inkább beszélj a dokival és próbáljatok ki mást pár nap pihenő után, és addig keressetek, amíg nem találtok olyan szert, ami nem bántja a pocakját.

2012. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!