Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jön ki a hasfájás...

Mikor jön ki a hasfájás szopis babánál, ha "olyat" ettem?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért,de hasfájós ma a babám. Sír, húzogatja a lábait és pukizik nagyokat, kaki nem volt. Tegnap nem ettem puffasztó ételt, amúgy se szoktam, de valamitól fáj a hasa. Ma reggel zsíros kenyeret ettem hagymával és rá egy órára szoptattam. Fájhat a hagymától a hasa? Vagy tegnap lehet valami olyan ami pocak fájást okoz? Másnap fájhat a hasa? Aki nek hasfájós a babája,annál hogy van ez? Még nem jártunk így, sose szenvedett még,sem így sem semennyire. Nem hasfájós, ettem én már káposztát, karfiolt is és sose volt semmi baja. Most meg nem tudom mi van:-(

Segítenétek? Köszönöm!!



2012. dec. 1. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb 6-8 óra, mire a táplálék átér az anyatejbe. VEzess táplálkozási naplót, mikor miből mennyit ettél, s ahhoz képest mikor fájt a baba hasa.
2012. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb 6-8 óra. A hagymát az én picim pl nagyon nem tolerálja, így most szoptatás alatt kénytelen vagyok mellőzni a hagymaevést.
2012. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!