Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 ev korkulombseggel ket...

2,5 ev korkulombseggel ket gyerkoc kozott van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
A kislanyom annyi lesz teso szuletesekor es kicsit aggodom,hogy mennyire lesz nehez egy pici babaval es vele.
2012. dec. 6. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 hónap híján 2 és fél év. Most 3 hós a pici. Nálunk nem volt nehéz, bár én is féltem tőle, biztos gyerek függő is, de a kislányom egy angyal, nem volt hasfájós, nem sírós, nem cipelteti magát, így remekül elvoltunk. Mindig odatettem magunk mellé a szobába, simiztem, néha gügyögtem neki, közben a naggyal is tudtam játszani. Talán emiatt a nagy sosem volt féltékeny, imádja a kishugát, állandóan puszilgatja, simizi. Szóval nálunk semmi nehézséget nem okozott, de tudom, hogy ez szerencse kérdése is ,függ mindkét gyerkőc habitusától.
2012. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kislanyom ugyan nagyon szuper napirendje van soha nem volt gond vele se etetes se alvas teren az egyetlen baj,hogy neha nagyon akartos de gondolom ez ilyen korban termeszetes.En olyanok miatt aggodom,hogy mikent fogom osszehangolni a ket gyerkoc napirendjet na es,hogy hogyan oldom majd meg az alvast.Sajna nem tul nagy a lakasunk egy szoba nappali es ha a baba hasfajos lesz nem akarom,hogy zavarja a nagyobbat ejszaka.A nagy egyszobaba alszik velunk.
2012. dec. 8. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!