Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babé fürdető gélt hogy...

A Babé fürdető gélt hogy használjátok a babának? Bekenitek vele, vagy elég a vízbe tenni?

Figyelt kérdés
Mindenképp Babé terméket veszek neki, de most kicsit megakadtam, elbizonytalanodtam. Van a Babénak a fürdető gélje érzékeny bőrre. De vajon elég azt a vízbe tennem, vagy be is kell kennem vele? Mit gondoltok erről? Nem vagyok oda azért, ha a babát kell bekenni, mert csúszkál.
2012. dec. 7. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fürdető, akkor be kell vele kenni. Mekkora a babád? Ha még csecsemő, akkor nem is kell használni, elég a tiszta víz, amivel lemosod.
2012. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Még csak most fog megszületni. Ha eleinte nem is használnék neki fürdetőt, később fogok.

Ha ezzel is be kell kenni a picit, akkor végül is mindegy, mit is használok. A doki által felírt fürdetőkért nem vagyok oda, akkor inkább a Babé.

2012. dec. 7. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

[link] Ajánlom azért, hogy ezt olvassátok el, elég érdekes dolgok vannak benne :(

Én Frezyderm Kamillás fürdetőt használok, én bele szoktam önteni a vízbe, jól összekeverek és úgy teszem bele a picit..

2012. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. Azt sajnálom, hogy a Babét nem tesztelték, az kimaradt. Viszont jó tudni, hogy milyen összetevőket érdemes figyelni. Nekünk a 'nagy'fiamnál a Gabi okozott problémát, így biztos, hogy többet nem veszek, még akkor sem, ha most a kisöcsinek nem okozna gondot. A Johnson's termékeket sem próbáltam soha, azokról mindig is azt hallottam, hogy elég allergizáló hatásúak.
2012. dec. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!