Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiütések 8 hónapos kisfiamon?

Kiütések 8 hónapos kisfiamon?

Figyelt kérdés

1 hete van a kisfiamon mind a két lábfején combijain, nyakán és egy pici területen a hátán kiütés(ekcéma jellegű)

Nagyobb rész anyatejes még, de eszik főzelékeket, gyümiket is.1 hete brokkolit evett csirkehusival (na, husit többet kapott, lehet attól?)A gyerekorvos szerint túletettem és azért, de én nem hiszem hogy túl sokat evett volna, ugyanannyit eszik mint korábban, ja és a gyerekem szerinte túl dagi baba (8.5kg)74cm.A védőnő szerint tök rendben van és nem is kövér.

1 hete viszont ettem pisztáciát, mogyorót, lehet, hogy attól, de az egy 1hete volt és még mindig elég csúnyák a kiütései...

Bocsi hogy hosszú voltam. Volt már valakinek ilyennel dolga? Válaszokat előre is köszönöm.



2012. dec. 7. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

a tejtermékkel hogy állsz?

szerintem köze lesz az étrendedhez

2012. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, a napokban azt hiszem a csoki evést túlzásba vittem.Lehet akkor amiatt? Mert az ő étrendjén hiába változtattam, mégis csúnya, egyedül már csak az én étrendem marad és szerintem a sok csoki evés...
2012. dec. 7. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!