Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig ehesek "folyamatosan"...

Meddig ehesek "folyamatosan" a babak? Egesz nap szopiztatok, allandoan ehes, csak a cicin logna. (illetve log is rajta)

Figyelt kérdés
Felek, hogy nem taplalo a tejem, es ezert kiegeszitest is adok neki, de fel ora mulva ujra jön az üvöltes, hogy megint üres a pocija... Vagy ilyen iszonyatosan gyors lenne az emesztese. A tapszerekböl 120 ml-t pikk-pakk benyel, es meg 3 hetes !!!!
2009. aug. 19. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki,az ellenkezője hidd el sokkal rosszabb.Az enyémekkel majd megőrülök annyi bajunk van az evéssel,sosem voltak jó evők sajnos.

Persze azért ne etesd túl a kis mohót,2-3 óránál ne adj neki sűrűbben,hátha megfájdul a pocakja tőle.

2009. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt,de szerintem nem csak az éhség miatt lógnak a cicin,hanem a megnyugtatás,jó érzés miatt is.Én hónapokig szoptattam másfél óránként,de aztán kb. 6 hónaposan,amikor elkezdtuk a hozzátáplálást,kialakult a napirend,azóta semmi gond a nappali etetésekkel,csak most meg éjjel van sokat cicin /most 11 hónapos/.Ez csak az én torténetem,a te babád még nagyon pici,lehet,hogy pár hét,és javulni fog a helyzet,kitartás!
2009. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg tápszer nélkül pár napig.

És szigorúan mérd!

Ebből kiderül mennyit szopizik.

És tedd mellre ha kell akár óránként is.

Így több lesz a tejed, és a gyerek is jóllakik. Pár napig szívás, de megéri.

Nekem az első két hét volt ilyen. Azóta beálltunk a 3 órás evésekre, plusz éjjel csak 1x eszünk, most állunk át a 4 órás evésekre. Elég a gyerekemnek is, különben keveset eszik, mert nem éhes és így egész nap a cicin lóg, mert 2 óránként éhes. Úgy tűnik működik.

2,5 hós kislány anyukája

2009. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Cumisüvegből nekem is gyorsabban eszik, jobban jön a tej.

Az anyatejeseknek meg állítólag gyorsabb az emésztésük is.

2009. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

biztos, hogy mindig éhes? az én fiam állandoan szopizni akart, meg is nyugodott rajta, majd 1 ora mulva jott az ordítás (szo szerint:(), akkor ujra visszatettem és ez így ment jopár napig, volt, hogy éjjel is oránként:( aztán rájottunk, hogy a hasija fáj, és nem enni akar mindig, hanem megnyugodni, az ujabb adag tejtol viszont ujra fáj a hasija...szoval kaptunk a doktor bácsitol cseppeket, és kb 1 honapos korára át is ment rajta:)


aztán meg tenyleg éhes volt állandoan, és ujabb 1 honap után rájottunk, hogy nem elég a tejem, jott a kiegészítés...nem is olyan egyszeru ez:)

2009. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!