Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bőr probléma? Vigyem bőr...

Bőr probléma? Vigyem bőr gyógyászhoz vagy előbb én kezeljem itthon?

Figyelt kérdés

fél éves kis lányomnál az állán van egy egy forintos nagyságú narancs sárga "folt" de igazából nem mondanám foltnak, annyi a jellemzője hogy azon a részen nagyon húzódik a bőre, és száraznak látom. Annyira nem feltűnő, én is azért látom mert lányom hófehér bőrű.

Elvigyem ezzel orvoshoz, vagy kenjem neki sudocremmel, csak attól félek lenyalná.


2012. dec. 7. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Doki, mindenképp!
2012. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A sudocream sem csodaszer, és az hámosít, szárít!

Inkább a háziorvossal valami testápolót írass fel neki.

2012. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát ha nem javul, akkor vidd orvoshoz, vagy a havi kötelező tanácsadásra, vagy említsd meg a védőnőnek.

Nem eszik véletlenül sok sárgarépát?

2012. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hetente 4-5* adok neki bébikaját még javarészt anya tejen él. És még idáig csak egyszer evett sárga répát pár hete.
2012. dec. 7. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Sütőtököt sem evett sokat?
2012. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De azt szoktam neki adni tegnap is evett.minden 7-en 1 et biztos adok
2012. dec. 7. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a hideg lesz

az én fiam orrán is lett egy folt féle, leírásod alapján nagyon nagyon hasonlít a tietekre.

Felhívtam a dokit, szerinte a hideg lesz, eddig semmire nem voltunk allergiások, a gyógyszertári testápolóval kenjem vagy vmi zsíros krémmel


s minden séta előtt és után is kenem mostmár

2012. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva nem láttam még ilyet, de én először minden bőr problémánál megpróbálom a Neogranormont. A dokira úgyis várni kell, minimum néhány órát, azzal pedig bajt nem csinálsz. Valószínűleg semmiség.
2012. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!