Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem próbál még fordulni...

Miért nem próbál még fordulni a 3 hónapos kislányom? Kell-e aggódnom?

Figyelt kérdés
Igazából csak háton fekve szeret lenni. Ha oldalra fordítom (nem szoptatás közben és nem elalvásnál) vagy hasra akkor el kezd sírni. Lesz ezzel gond? Szükségesse, hogy ösztönözzem a mozgását és hogyan? Ha köré teszek játékokat csak nézi nem fordul, nyúl utána.
2012. dec. 7. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hónapos kora előtt pár nappal fordult át hasra. Szerintem nem kell aggódni, még teljesen időben vagytok.
2012. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még korai. Majd 6 hónaposan kell aggódni emiatt. Egyenlőre elég, ha szépen tartja a fejét. Ne izgulj!
2012. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiam öt hónapos múlt és még nem fordult át! Orvos, védőnő szerint minden rendben, csak lusta. Már majdnem ugyan, de még nem. Én nem aggódom.
2012. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Emberek, ne akarjatok már pár hónapos babáknál versenyre készülni. Tessék már egy picit utánaolvasni az élettani határoknak! (még ezek sincsenek kőbe vésve) Forgásnál ez kb 6 hónap!
2012. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval.Lassan már az 1 hónapos babáknak is meg kellene tanulni forogni:D

Majd ha 6-7hónapos lesz a kislányod és meg sem mozdul akkor talán.

2012. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj! Én kislányom 4 hónapos és még nem fordul hasra, mert utál hason lenni! Eddig annyit értem el nála, hogy fürdés után, ha hasra teszem, akkor már nem kezd el egyből sírni és szépen kiemeli magát a kezével. Oldaláról a hátára már nagyon régen fordul illetve hátáról az oldalára csak mostanában kezdett el forogni.
2012. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!