Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lesz a kislányom és...

8 hónapos lesz a kislányom és minden pelenkázás alkalmával hasra akar fordulni. Küzdelem minden pelenkacsere. Hogyan tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Alig rakom rá a pelenkázóra, rögtön fordulna hasra, ha nem engedem, akkor sikít, sír, hisztizik. Nem tudom mi tévő legyek. Semmi sem köti le ilyenkor, hiába adok bármit a kezébe, ha hagyom megfordulni, utána egyáltalán nem tudom visszafordítani...
2011. jan. 10. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Van valami a közelében ami érdekli és nem lehet, hogy azért akar elfordulni, hogy azt lássa?

Pedig valamivel le kéne kötni a figyelmét! Esetleg pelenkázd máshol, ágyon, lehet, hogy akkor nem fordul hasra.

2011. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor gyorsan a kezébe adom a popsitörlőt az nagyon érdekes neki,szép színes és ráadásul csörög is.
2011. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem 5 hós a lányom nekem is ezt csinálja én is ugyanazt csinálom az utolsó válaszoló.imádja a popsitörlőt:)
2011. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Falmatricák vannak a falon, már azt is próbáltam, h. leszedegetem őket és a kezébe adom. A popsitörlőn is túl vagyunk, azzal kb. 2 percet nyertem:-), és a földtől az ágyig megpróbáltam már pelenkázni...

Köszönöm a válaszokat, próbálkozom még egy-két érdekes dologgal. Hátha:-)

Szép napot nektek!

2011. jan. 10. 12:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pelenkát szoktam a kezébe adni, minden alkalommal leköti...
2011. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen időszak, semmi nem kötötte le, bármit adtam a kezébe. Csak az segített, hogy amikor akart fordulni, lefogtam (a csípőjénél, hogy ne fájjon, de ne bírjon mozdulni). Persze ordított mint a sakál, de a végén feladta a hadakozást és szépen fekve maradt. Ezt néhány alkalommal kellett eljátszani, aztán megtanulta, hogy a pelenkázón fekve maradunk.
2011. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Próbálj meg énekelni ,nekünk az bejött.Hol hangosabban,hol halkabban és azt figyeli,közben jár a kezem mint a gép.
2011. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk is elkezdödött ez az időszak olyan 10 hónapos kora körül és még mindig tart, most múlt 1 éves. Én is mindig azzal próbálkozom, hogy valamit a kezébe adok. De mondjuk én már simán alá teszem a pelust ha ül vagy áll. :-) Már ezt is megtanultam. Nem tudunk mit tenni úgy látszik ilyen is minden gyereknél elő jön. Ezen is túl leszünk egyszer. :-) Kitartás neked is.
2011. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbálkozom, hátha...:-)
2011. jan. 13. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!