Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul eszik a babám?

Rosszul eszik a babám?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hós,a hozzátáplálást már korán elkezdtük mivel elapadt a tejem,a gond az,hogy alig eszik meg valamit hiszti nélkül,kanalat látva nem nyitja ki a száját,csak akkor ha elterelem a figyelmét,azt mondták éheztessem ki,akkor majd rájön,hogy meg kell enni az ételt,de nem működött.Ez így fog menni???

2012. dec. 7. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
az én lányom 4,5 éves, 3éves koráig amíg oviba nem került nagyon küszködtünk az evéssel. voltunk mindenféle vizsgálaton hogy miért nem eszik, tömtük vitaminokkal, végigstresszeltem a 3évet mert nem akart enni a gyerek. aztán beletörődtem hogy az én gyerekem sosem lesz nagyevő. az ovi annyiban segített, hogy azóta rendszeresen és mindent megeszik, de 4,5évesen is csak 14kg.
2012. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem mindig beválik ha etetéskor ő is kap egy saját kanalat, de ez nyilván ennél bonyolultabb ami veletek van

vannak kedvencei? vagy semmit nem eszik meg jóízűen?

2012. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak akkor nyitja a száját ha gyümölcsöt kap,egyébkent mindig szórakoztatni kell evés közben,lehet,hogy én rontottam el azzal,hogy eltereltem a figyelmét?
2012. dec. 7. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért terelted el eddig is a figyelmét, mert nem evett és így próbáltad meg rávenni. Ha evett volna, akkor valószínűleg nem bohóckodsz neki, hogy nyissa a száját. Ezt egyébként bírom, nekem 5 hónapos fiamnál mondták, hogy éheztessem ki. 3 napig napi 30 ml anyatejet vett magához, nem ő adta fel, hanem én. Vannak jó evők és rossz evő gyerekek, nem hiszem, hogy bármit is elhibáztál volna.
2012. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!