Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek keveset iszik a babája...

Akinek keveset iszik a babája hogyan itatja?

Figyelt kérdés

Naponta 4x eszik pépet, de inni keveset iszik. (1,5-2dl egy nap)

Semmivel nem lehet rávenni, hogy igyon. Már nem tudom mit tehetnék.

1éves


2012. dec. 7. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom miket próbáltál, vannak klassz instant teák csecsemőknek, esetleg gyümölcscukrot vegyél és gyümölcsdarabos teával hátha elfogadja

én is muszáj voltam némi cukrot tenni bele de így napi 1 litert is megiszik 14 hónaposom

2012. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 éves kora körül volt egy időszaka, amikor nem akarta meginni a vizet sem pohárból, sem az itatójából. Megpróbálkoztam szép színes szívószálakkal, az annyira megtetszett neki, hogy magától kért többször is inni.

+ az volt a tapasztalatom, ha én is naponta többször ittam úgy, hogy ő is lássa (és mindig mondtam is, hogy anya szomjas és iszik), akkor mindig odajött és pár kortyot ivott az én poharamból is (vizet).

Amúgy meg be kell vallanom, sajnos én magam sem vagyok egy "nagyivó", ezért is kellett jobban összekapni magam, hogy jó példát mutassak.

2012. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén 1 éves, szintén nem ivó. Én 2-3 naponta váltogatom, hogy miből igyon. Van MAM-os ivást tanító cumija vagy mije, csőrös pohara és szívószálas pohara, janas kicsi flakonja. Néha meg sima pohárból adok. Az újdonság általában bejön neki, de megunja pár nap alatt, ezért van a rotálás... Vért izzadunk az itatással, ezt tudtam kitalálni eddig :(
2012. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!