Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz baja ha ilyen keveset...

Nem lesz baja ha ilyen keveset alszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 9 hónapos kisfiam,aki napi 1,5 max. 2 órát alszik. 1 hete elindult és azóta meg sem áll,a babakocsiba sem hajlandó beleülni.Ha szerencsém van délelőtt alszik egy kicsit,de utána nem és estére úgy elfárad,hogy enni sem hajlandó csak nyűglődik. Egyébként egész nap álmos dörgöli a szemét,de nem alszik.Régebben sem aludt 3 óránál többet,de már kezdek kikészülni.Ja és éjjel is többször kel.

#baba.alvás
2012. nov. 16. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan babák, akik kevesebb alvást igényelnek, és rájuk még rosszul is hat, ha próbálják túlaltatni őket. Éjszaka hány órát alszik? Egyébként még az is felboríthatta a dolgokat, ahoyg fel is szokta, hogy nemrég kezdett ell járni. Sokkal érdekesebb a nagyvilág, mint az alvás :) Szóval még az sem kizárt, ha már felfedezett mindent, akkro vissza fog rendeődni. Ha rendesen fejlődni, és a védőnő/doki is rendben találja, akkor nem aggódnék :)
2012. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabszem ***** válasza:
az én 9 hónaposom 2 órát alszik nappal, azt is két részletben, de az éjszakát végigalussza kb. 9-től reggel 7-ig. Mikor kissebb volt akkor kb. 2x30 percet aludt csak!! vannak olyan babák akiknek ez is elég
2012. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9 honapos kislanyom napkozben 2x30 percet alszik, este tobbszor ebred szopizni, de felalomban megszoptatom, nem is igazan ebred fel ejszaka. Nappal viszont en is keveslem az 1 orat, de szuletese ota keveset alszik napkozben. EZ van. Amugy estere mar o is nagyon nyugos, siros, este 7-kor megy aludni reggel 7-ig (jo esetben).
2012. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam jó alvó, de most hogy felállt, teljesen kicserélték. Napközben alig akar elaludni, s már csak egyszer hajlandó a kettő helyett. Este is kín az elalvás, még ringatni is kell. Másfél órával később alszik el. Tök nyűgös és ő is dörgöli a szemét, tépi a fülét, pont mint mikor álmos.

Este is felébred, de akkor általában gyors vissza tudom altatni. De volt,hogy 2-3 órát fenn volt hajnalban.

Hát igen, én is kezdek kicsit megmakkanni :-)

2012. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló

Általában 9-10 körül elalszik este éjfélig alszik utána 5 percenként ébred,sír kap vizet és megnyugszik kb hajnali ötig így megy,majd alszik 8-ig.Tápszert nem fogadja el éjjel.De van hogy csak fölébred és két órán keresztül dumál,mászkál,bohóckodik.

2012. nov. 16. 14:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ.Egy kicsit megnyugodtam,hogy mások is vannak így
2012. nov. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!