Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyik a füléből a zsír?...

Folyik a füléből a zsír? Audispray junior?

Figyelt kérdés
6 hetes kislányomnak pár napja nagyon sok sárga zsír folyik a füléből, szinte eltömíti a füljáratát, annyi van. Babaolajjal szoktam neki letörölni, letakarítani, de bent nem tudom mit csináljak vele, nem merek beletörölni, nehogy bentebb toljam, vagy én tömítsem el még jobban. Audispray junior van itthon, azzal befújhatom? vagy magától kijön majd az összes?
2012. dec. 7. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem orvosnak kellene mutatni? Biztos hogy zsír?
2012. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről soha nem hallottam. Nem akarlak megijeszteni, de szerintem is mutasd meg az orvosnak.
2012. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem is fura, elviszem orvoshoz. Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 7. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia nekünk az 5 napos babánkat kellett elvinni orvoshoz ugyan ilyen tünetekkel.És fülgyulladása volt az nem játék mert meg is süketülhet és mindenhova rá húzódhat .Augusztusba szültem meleg volt és kórházban meg állandóan huzatot csináltak attól lett neki.
2012. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Voltatok dokinál? Gondolom csak ügyelet. A fiamnak volt ilyen 4 hónaposan, mikor mentünk a 4 hónapos oltásra egészséges rendelésre, és akkor említettem a dokinak. (én azt hittem, hogy természetes tisztulás, de ennyire?) erre mondta, hogy akkor nem is kapja meg az oltást, meg hogy nem is kellett volna eg. rendelésre jönnünk... antibiotikumot kapott rá, valami fülgyulladás volt. Azért volt nekem fura, mert látszólag ezen kívül semmi baja nem volt.

Jobbulást a pici lánynak és reméljük nálatok sem lesz semmi komoly!

2012. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Voltunk dokinál, elküldött a fül-orr-gégészetre kitisztításra. Csak nagyon be van neki tömődve a zsír, azt mondta lehet még magzatmáz miatt is ilyen. 1 perc alatt kitakarították neki, még sírni sem sírt a kisasszonyka. :)

Örülök, hogy csak ennyi volt!

2012. dec. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!