Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok túl bizalmatlan...

Én vagyok túl bizalmatlan anyukák?

Figyelt kérdés
Vásárolni akartam egy gyermek ruhát az egyik oldalról. A csaj akitől vettem volna, nem abban a városban él ahol én. Állítólag ez úgy van, hogy postán elküldeném neki a pénzt a postaköltséggel együtt és ha megkapta, akkor küldi a ruhát. Nos én nem tudom, de én nem vállaltam be, hogy egy számomra idegennek küldjek több ezer forintot postán és kitudja, hogy megkapom-e a cuccot..Viszont ezen az oldalon ez így megy!Akkor lehet, hogy én nem gondolkodom jó? Mi a véleményetek?
2012. dec. 7. 19:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Csak vaterán működhet így a dolog. Hiszen ott ha nem küldi az árut, akkor fel lehet jelenteni.
2012. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
38%
Egyik nap kaptam egy tök jó ajánlatot. 4200 forintot kellett volna fizetnem átutalással egy magzati szívhangfigyelőért. De én sem mertem kockáztatni. Sajnos nem lehet megbízni az emberekben. Szerintem jól gondolkozol. És esetleg ha tényleg átejtenek? Akkor bukjuk a pénzt. Hát azt már nem!
2012. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Ez egy facebookos oldal.
2012. dec. 7. 19:08
 4/34 A kérdező kommentje:
Volt amúgy aki így már vásárolt??
2012. dec. 7. 19:10
 5/34 anonim ***** válasza:
24%
pénzt előre idegennek nem adunk
2012. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
én sokszor vásárolok így, még nem volt vele problémám, de soha nem is tartottam tőle, persze, ha nem vásárolsz így akkor tényleg lenullázod a kockázat esélyét, szóval én nem merem tanácsolni, hogy csak nyugodtan, mert aztán meg az én lelkem száradna ha lenne valami gubanc :)
2012. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
24%
Én előbb megvártam,míg megérkezik a csomag, utána azonnal ment a pénz. Majdnem kinyírt az illető, feljelentéssel fenyegetőzött, h lopni akartam tőle. Vannak elmebetegek is.
2012. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Itt nem áll ez fenn, mert csakis akkor küldi a cuccot, ha megérkezett neki a pénz.
2012. dec. 7. 19:30
 9/34 anonim ***** válasza:
66%
4 éve vásárolok így, soha nem volt olyan, hogy nem kaptam volna meg a csomagot. Mindenhol előre kell utalni, de ha gondod van vele, kérheted utánvéttel is, de az drága mulatság és kevés eladó vállalja be, hogy feladja utánvéttel is. (mindig a feladónak kell fizetnie a postára adás költségét)
2012. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
74%

Ez mindenhol igy mukodik! Ha vasarolni szetnek valamit, azt 98%-ban csak elore utalas utan kapod meg. Utanvettel nagyon keves elado vallalja be.

Nap, mint nap vasar

2012. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!