Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az anya nem eszik elég...

Ha az anya nem eszik elég változatosan szoptatás alatt az negatív hatással van a tej minőségére?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem változatosan?

Ha pl. egész nap sültkrumplit eszel, akkor a babának nem megy át elég tápanyag, de gondolom nem erre gondoltál:)

2012. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem minden nap eszek főtt ételt, mert van mikor a baba miatt nem tudok főzni. Illetve nem kívánom most a gyümölcsöket,így nem is eszek. Levest is hetente egyszer.
2012. dec. 7. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a minőségre, de a mennyiségre is. Az én babám tejfehérje allergiás, teljesen ki kellett zárnom mindenféle tej- és tojásszármazékot az étrendemből. 2 hónap alatt el is apadt a tejem, szinte ugyanazokat ettem.
2012. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elején (4hónapig)a babám iszonyú hasfájós volt és szinte csak szendvicseken éltem!most 7hós múlt és még mindig szoptatom!esetleg szedjél vitaminokat!
2012. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első hetekben alig ettem pár falatot, étvágyam sem volt, időm sem volt sok, de bőven volt tejem így is! Egy fránya betegség miatt apadt el a tejem :(!
2012. dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát én a második csemetém egyheteskorában 3 hétre egyedülmaradtam a 2,5 évesemmel és a kicsivel!

Nekem akkor még a nagy is szopott, és mivel a kicsi sokszor evett,ígyŐ is többször kérte!

Ezalatta 3 hét alatt, 19 kilót fogytam, mert enni nem nagyon volt időm...erőm,kedvem...örültem,h a gyerekekeket eltudomlátni..


A folyadékra figyelj, akár 4 ltert is ihatsz, (hipp babatea nagyonjó) mondjuk ha nem szereted a mentes vizet!Mert ezek a legjobbak! de ha a babád nembántjaa gyümölcslé,akkor ha abból iszol azzal isvalamivel jobb!


És szedj valamimultivitamintmha nagyon egyhangúnak érzed az étkezésed, de csak a saját egészséged miatt, mert ababa megszerzia TE raktáraidból,csak Nekednemmarad!


Ha az ivásra figyelsz, akkor nemfogelapadni!

Kálciumot igyál, hanemeszel tejterméket,vagyelég húst,mert akkor elromlanak a fogaid!



Szóval én akicsi 4 hetes korára 11 kilóvalvoltamkevesebb mint a szülés előtt! A férjem alig ismert meg mire hazaért végre!


8 hétig szoptattam tandem,aztán anagyabbahagyta 2év7 hó után!

A kicsi 7 hós természetesen szopik!

2012. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!