Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Hipp 1-es combiotic tápszerrel kapcsolatba? Meddig elég kb ha csak este kap 1adagot? 5hónapos most a babám.

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

az én babám nagyon szerette, én 5 hónaposan 2 decit adtam neki napi háromszor, mellé meg gyümölcsöt főzeléket

egész éjjel kibírta a két decivel

szerettük

2012. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon sokáig elég!kisfiam ennek a tápinak a segítségével aludta végig először az éjszakát,és csak estére kapta ő is..5 hónapos.Jó áron is van,sztem egy jó tápszer!
2012. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én kislányom is sokáig ezt ette, csak rengeteget bukott tőle, ezért váltottunk! Amúgy egy dobozzal 5 napig volt elég! Napi 5-ször evett 150 ml-t. De ha csak napi 1-szer adod majd neki, akkor sokáig elég lesz!
2012. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 8. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!