Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak akkor szívjátok a babárok...

Csak akkor szívjátok a babárok orrát, ha beteg vagy akkor is, ha nem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak ha beteg.
2012. dec. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
? Erdekes kerdes! Csak ha beteg....
2012. dec. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom olyan mohón eszik hogy néha az orrán jön ki a tej.ugy higy én olyankor is kiszivom mert akkor is szörcsög.de ez nem mindennapos
2012. dec. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Nekem még nem volt beteg,de az orrát minden nap kiszívom ,mert nekem is mohón eszik és összegyűlik a tejcsi az orrába. Néha én is meglepődök mit szed ki az orrsziporszi az orrából. Inkább ez ,minthogy arcüreg gyulladása vagy fülbajos legyen.Arról nem is beszélve ha nem kap rendesen levegőt akkor kihat az alvására és az evésére is.

Én megkérdeztem a gyerekorvost és azt mondta ilyen esetben is nyugodtan lehet csak használjak tengervízes sóoldatot. 8 hetes fiúcska anyukája

2012. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
CSAK ha beteg. Vagy fogzással járó orrfolyása van. Pl most.
2012. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 10. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!