Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális hogy a tápszertől...

Az normális hogy a tápszertől szürkés színűt és hígat kakil a lányom?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem adni a tápszert az 1 éves lányomnak mert leszoktattam a cicizésről és pár napja szürkés színűt és hígat kakil.Tápszert csak este és éjjel kap tehát 2-3 alkalommal naponta ez mellett mindent eszik amit mi.Szerintetek mitől lehet ez?
2012. dec. 8. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos normális. Azaz nem meglepő, ha ilyen színű lesz a széklete. Sőt, azon se lepődj meg, ha szorulás a lesz tőle.

Sajnos nálunk a BEBA HA Start szorulást okozott, és csak a hozzátáplálás megkezdése után múlt el.

2012. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm ,bár már azóta kiderült miért ment a hasa a lányomnak sajnos beteg lett de a kaki színe még mindig szürkés de már nem annyira mint eddig :)
2012. dec. 15. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!