Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek a picik tudatos...

Mikor kezdenek a picik tudatosan mosolyogni es a fejuket tartani?

Figyelt kérdés
Kislanyom harom es fel hetes,eddig csak almaban mosolygott de tegnep ota amikor felebred es olbe veszem mosolyog nekem.Ez is csak olyan refex vagy mar igazi?
2009. aug. 20. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. másfél-2 hónapos korban jött a tudatos mosoly. Most lesz 3 hónapos a nagylány, a fejét már egész ügyesen tartja (percekig), de gyorsan elfárad...
2009. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez változó babánként.Az én kisfiam már 1,5 hónaposan tartotta a fejét.Mosolyogni kb 6 hetesen kezdett,de az igazi tudatos mosoly,amikor már mindenen vigyorgott az 3 hónapos kora körül lett.Most 4,5 hónapos és kacarászik sokat.:-)

2009. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon változó. Hihetetlen, de kislányom 1 hetesen tartotta már a fejét. Annyira hihetetlen volt ez nekem, hogy próbáltam állandóan a vállamra, mellemre tolni a kicsi fejét, de ellentartott, Ő tartani akarta a fejét. Aggódtam is, hogy nagyon megterheli a nyakcsigolyáit, gerincét, de semmi baja szerencsére, már 7 hónapos. Viszont, az első tudatos mosoly csak valamivel 2 hónapos kora után jött.
2009. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!