Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert akar sokszor a picim...

Miert akar sokszor a picim orankent szopni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha még nagyon pici, akkor szimplán azért, mert nem eszik egyszerre sokat, és megint megéhezik/megszomjazik, illetve megnyugvást keres. Kislányom ezt csinálta kb. 6-8 hetes koráig. Aztán egyszercsak átállt a 3-4 óránkénti étkezésre, plusz az éjszakát is átaludta. Valszeg megbarátkozott a külvilággal, és már csak evésre kellett a cici.
2009. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még pici,csatlakozom az előttem szólóhoz,de ha már nagyobbacska,akkor szerintem szomjas,meleg van,v.anyuci közelségére vágyik.Az én babám 6 hónapos és sokszor szopik,míg pici volt számolható volt naponta,most már a 2 kezemen nem tudnám megszámolni hányszor 1 nap.Persze ebbe van evés és sok szonjoltó cicizés+anyához akarok bújni:)ráadásul már gyümölcsözünk és tejpépezünk is.
2009. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Harom es fel hetes,neha harom orankent szopik,ma pl.szinte orankent,ejszaka eleg jol alszik ketszer szokott felkelni
2009. aug. 20. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!