Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes kisbabám nunijából...

Egy hetes kisbabám nunijából a fehér krémszerű cuucot hogyan mossam ki?

Figyelt kérdés
Áztassam egy kicsit, amikor fürdik, és utána alkohollal, vagy olajjal mossam ki, vagy hogy? Fültisztító pálcikát használjak, vagy steril gézlapot? Egyáltalán mi az a krémszerű cucc? Csak mert a kórházban sem mosták ki neki, amikor fürdették...
2012. dec. 8. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy popsitörlőt az ujjadra tekered és szépen letörölgeted.Nem hiszem hogy jólesne neki ha alkohollal törölgetnéd...Ugyanolyan váladék egyébként mint nálunk felnőtt nőknél...
2012. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Szegény, nehogy alkohollal kezeld le neki. :)

Fürdéskor fektesd hasra és lötyköld ki neki vízzel, aztán töröld szárazra ott is. Picit szét is húzhatod, amúgy is szét kell húzni, nehogy össze nőjön. Nem kell sem a pálcika, sem gézlap. Kilögybölni, szárazra törölni, aztán ennyi. :)

2012. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem amikor a sodocream ment bele (persze vastagon bekentem neki ott mint tudatlan anyuka) akkor a gyerekorvosunk figyelmeztetett rá, hogy nem jó ha az a hámosító ott van mert hártyát képez rá ezért mossam le. Persze más tészta, de azt mondta hogy fülpiszkálót nyomjam bele a gyógyszertári olajba és azzal szedjem ki belőle. Szerintem ha nagyon olyan akkor simán te is megcsinálhatod ezzel.
2012. dec. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy tiszta fültisztító pálcika is jó, de alkoholt semmiképpen ne használj rá!
2012. dec. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Azt a váladékot nem szabad bántani. Az egy természetes öntisztulását látod a lányod nemi szervének. Persze ha bekakil töröld ki popsitörlővel és utána töröld szárazra de semmi képpen se akard teljesen eltüntetni.
2012. dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Húhh, hát köszönöm a válaszokat. Én is azon gondolkodtam, hogy alkohollal nem kéne, de igazából amit használok nem is alkohol, hanem bradomán vagy mi. Nekem úgy tűnik, mintha gomba lenne, még szaga is van, szóval ezért kérdezem...
2012. dec. 9. 09:33
 7/12 anonim ***** válasza:
A 4. vagyok. Akkor jobb ha megmutatod gyerekorvosnak. :)
2012. dec. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia+


Akkor mutasd meg az orvosotoknak. Mert ha gomba lenne akkor mást is kellene kapnia a babádnak. Viszont egy enyhe kamillás főzettel kicsit öblögetteted, bár nem hiszem, hogy gomba lenne.

2012. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oksi, megpróbáljuk a kamillát. gyerekorvos szerdán jön. köszi a válaszokat!
2012. dec. 9. 13:10
 10/12 anonim ***** válasza:
az nem a magzatmáz véletlenül?az één kislányomnak is majd nem 4hetes korára tünt el.olajjal kell kiszedni nekem a csecsemősök mondták
2012. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!