Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mozgásfejlődésben felcseréli...

Mozgásfejlődésben felcseréli a sorrendet, ez is bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
7,5 hós kislányom kb 3 hete egyedül felül és stabilan ül, kúszogat, bár nem szabályosan, de eljut ahova szeretne. Már négykézlábra áll, és próbál mászni, de ez még nem megy. Ám már kb 1,5 hete állandóan állni akar, amint megtud valamiben kapaszkodni, már áll is fel, ha megfogja a kezünket és feláll akkor lépeget is, persze nem engedjük neki, mert szerintem még korai, de erre is képes. Baj, ha így felcserélte a sorrendeket és nem pl. mászásból ült ki, és a felállás nem a mászást stb követte? Szerintem fog mászni, mert látszik, hogy próbálkozik, csak ez a sorrend aggaszt.
2012. dec. 9. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem baj, nem is cserélt fel semmit. Fejlődik a saját ütemében. (az én lányom 8 hónaposan indult el, nincs vele semmi probléma és nem is volt soha)
2012. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, kisfiam 7 hónaposan kúszott, 8 hósan felállt és lépegetett a bútorok mellett és 9 hónaposan kezdett el mászni, most 11 hós lesz és a napokban kezdett kiülni rendesen mászásból eddig a térdein ült.
2012. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!