Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le van maradva 7 hónapos...

Le van maradva 7 hónapos kisfiam a mozgásfejlődésben?

Figyelt kérdés
Hasról hátra és hátról hasra fordul. Már kellene kúsznia?

2012. nov. 28. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
tehát nincs lemaradva!:-)
2012. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Folyton a hat hónaposan kúszó-mászó, ülő babákról olvasni... Kezdtem aggódni.
2012. nov. 28. 13:28
 4/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem tudott kúszni 7hónaposan, csak körbe körbe forgott a szőnyegén, és hátrafelé csúszkált. Rá fog jönni hogyan kell, ne aggódj!
2012. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Enyém is kicsit lustibb. JÁrunk dévényezni, ott azt mondták, hogy 9hós koráig "kell" megtanulni kúszni. 1nappal azelőtt kezdett el kúszni, hogy betöltötte a 9hót!!! :)) Mintha tudta volna.


Nincs lemaradva ő sem, de nem az a fajta, aki már félévesen feláll a kiságyba. :))

Most 10hónapos lesz, tud már ülni, és mászni hátrafele tolatva, tegnap előre is haladt kb 2 lépést.


Nincs lemaradva a babád. Ha kicsit segíteni akarsz neki- nekünk is ajánlották, akkor hintáztasd naponta minimum 20percet és forgasd. Az jól hat a mozgásfejlődésre.

2012. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, az én babám is lassabb volt a mozgásfejlődésben, viszont 14 hónapos és szókincsben lepipálja azokat akik ügyesebbek voltak a mozgásfejlődésben :) Több mint 30 szót mondd már és napról napra többet.
2012. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Mit jelent az hogy 14 hónaposan le van maradva? Csak azért kérdezem, mert az enyém is majdnem 14 hónapos, járunk Dévényre, és TSMT tornára is! Most ott tartunk, hogy forogva közlekedik a lakásba, ülni viszont már 8-9 hónaposan tudott! Ezért is mondták, hogy nem érdekli a kúszás mászás, mert hamarabb ült. Viszont ahogy te is írtad, szókincsben jóval fejlettebb mint nemhogy a vele egykorúak, de még a kicsit idősebbektől is. A hinta -palintát elénekli, és még a dallam is helyes. Kicsit el vagyok keseredve. Nektek bevált valami? Te hogy viseled ezt a helyzetet. Tehetek még a babámért valamit?
2012. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó - hintáztasd sokat a babádat!!! Meg pörgesd! ezek jó hatással vannak a nagymozgásokra!

Ha a hintapalintát énekli a babád- akkor meg pláne, ültesd be a hintába és rajta!!

2012. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hintáztatom én minden nap a játszótéren, otthon a fitness labdán, és a billenőpadon, gurigatom plédbe ki be, bukfencezik is,de nem igazán látom még a nagy változást. Vagy csak én vagyok türelmetlen! Útálom azokat az anyukákat, akik lenézően mondogatják, hogy 14 hónapos, és még nem jár? Most mit mondhatnék, hogy nem is mászik! :-P
2012. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát, úgy értettem hogy még nem jár, csak pár lépés megy neki. Dévényesek mit mondtak? Gyerekorvos véleménye?

Hintáztasd sokat, próbálj úgy elé rakni játékokat hogy kénytelen legyen mászni érte. Remélem minden rendben lesz, csak kicsit lusti még. Szurkolok Nektek.

a 14 hónapos kisfiú anyukája

2012. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!