Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eves kor utan ki hogyan...

Egy eves kor utan ki hogyan tert at a napi ket alvastol az egyre gyereketek? Nehezsegek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Most kínlódunk vele.

13,5 hós.

Próbálom neki a délelőtti alvását eltolni 11-12 órára.

Ez nem is lenne baj, ha olyan kor nem csak 1 órát aludna.

Szóval egyszercsak elkezdte, hogy leraktam és nem akart elaludni. No innentől voltam gondban. Mert eddig, ha leraktam 3 percen belül aludt.

Ő reggel 6-7 között kel, este 7-8 körül fekszik le.

Napközben meg próbálkozom a lefektetéssel.

2009. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehézségek voltak, nyugtalanabb volt abban az időben és sokszor éjjel is felkelt és volt, hogy 1-2 órát ébren is volt éjjel. Egyik nap egyszer aludt, másnap kétszer. Én próbálkoztam tologatni mindig. De a baba is partner volt. Egy idő után már azt vettem észre, hogy csak akkor alszik kétszer, ha valami miatt rosszul aludt éjjel vagy nagyon korán kelt (pl. fél 6-kor). Aztán ez is elmaradt, mostmár ha korán is kel, akkor is minimum 11-ig ki tudom húzni az elalvást, onnantól meg már csak 1x alszik. Most már jól bírja. Összességében elmondhatom, hogy voltak nehézségek, de valójában amikor a baba érett már rá, akkor fog rendszeresen sikerülni. 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy 7-kor kelt, 10-kor aludt a cicin egy fél órát, meg 1 körül vagy 2-öt.

Úgy kezdte, hogy 10-kor szopizott, aztán lefordult a ciciről, nem aludt el. Nehéz volt, mert attól még nagyon nyűgös volt, de sehogy máshogy nem tudtam elaltatatni. Végülis úgy alakult, hogy délben, ebéd után fektetem le.

2009. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom kb 1,5 évesen tért át. Egyik napról a másikra. Mindenki csodálkozott, hogy még kétszer alszik, de ez nekem is jó volt, úgyhogy nem siettettem.
2009. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!