Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem néha olyan érzésem van,...

Nekem néha olyan érzésem van, hogy a gyerekem nem szeret, mért van ez?

Figyelt kérdés

Amikor apa haza jön akkor ámulás-bámulás,mosolygás stb...

Amikor a mama jön szintén,de nálam:(jó nem mindig érzem ezt.Más is volt így?


2009. aug. 20. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy téged egész nap bámul, a mama viszont érdekes és ritka jelenség, apa is csak délutántól jön. Persze hogy örül a váltásnak:) de a kicsi szive csak a Tiéd, mert anya csak egy van, Te:)
2009. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert te vagy vele egész nap, és az a megszokott - attól még szeret, söt te vagy az élete központja, ha baj van, akkor hozzád megy.

(Ez olyasmi, mint hogy ha a párod otthon van, az természetes neked, de ha vendég jön, akkor azért te is máshogy viselkedsz - és nem azért mert a vendég fontosabb az életedben...)

2009. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a 13 hós kisfiam csak az apának integet csak neki dob és ad!!!! puszit.

De azért tudom, hogy engem is szeret.:)

2009. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is tudom, hogy miért örül jobban az apjának és nagyon boldog vagyok, hogy szeretik egymást, de néha nagyon rosszul esik. olyankor hozzájukbújok :)
2009. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is pont igy érzek. Nálunk korábban szopinál még a lábát is nekitámasztotta a hasamnak, h ne merjek közeledni hozzá. Nagyon rossz érzés volt, de mára már kissé "megszelidült" és közelebb enged magához. Igazi kis vadóc!

De ha apa jön, teli szájjal mosolyog, én meg akárhogy próbálkozom, kedveskedek, grimaszolok neki, semmi. Sőt, ha apára nevet és én is odamegyek, h én is kapjak egy mosolyt, van h rámnéz és hirtelen elkomolyodik, vagy félrehúzza a száját. Nem tudom miért van ez, de ha vki tudja irja meg!

2009. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2009. aug. 21. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!