Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt már valaki a babájával a...

Járt már valaki a babájával a Budai allergiaközpontban a gasztroenterológián Dr. Polgár Marianne főorvos doktornőnél? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos, nagyon hasfájós, valószínű tejfehérje allergiás + még apuka laktózérzékeny is és nem tudom, hogy örökölte-e, ki szeretném vizsgáltatni.
2012. dec. 10. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az allergiaközpontban, hanem a Madarászban, hozzá tartoztunk eredetileg.

Sajnos nincsenek jó tapasztalataim, de lehet hogy csak azért, mert "nem fizetős", és ezért nem foglalkozott velünk normálisan. Lekezelő hangnemet ütött meg, mint ha a szülő teljesen hülye lenne, pedig én vagyok minden nap a gyerekkel, ő meg az isten...

Pedig 4 hónapokat kellett várni egy időpontra.

Csak tippelgetett össze-vissza, hogy mi lehet a lányommal.

Mi átigazoltunk a Bethesdába, és bár ott is sokat kell várni, emberien foglalkoznak velünk. Első alkalommal kimutatták a lányom allergiáit. Kaptunk emelt családit is. Fél évente van kontroll, épp szerdán megyünk. Évente ismétlik a terhelést, hogy kinőtte-e. Addig diéta.


De korábban én is hallottam, hogy mekkora "szaktekintély", a mi esetünkben sem szakmailag, sem emberileg nem bizonyított.

2012. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

A fiammal én is a MAdarászban voltam nála.

Alaposan kivizsgálta a fiam, laborba küldött, visszarendelt. Barátságos volt, és emberközeli. Nem panaszkodhatok.

A fiam kinőtte a tejérzékenységet, de mivel sokáig nem kapott tejterméket, nem szereti, ezért aztán nem is fogyassza. Most 5 éves.

2012. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltunk! Hát...20e-ért nem ezt vártam. Elmondtam, hogy mi a problémánk, ő meg nem is foglalkozott a konkrét problémával. A papírra az volt írva, hogy tanácsadásra hoztuk, ennyi. Se egy vérvétel, semmi. Kb. sz@rt az egészre.

Ha ilyen gondotok van, akkor Micskey dr. nő a Telki kórházban. Hozzá járunk most, jan.-ban teljes kivizsgálásra megyünk.

2012. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!